FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
14 Ürün
$filtreler$ ile 14 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

MOLTEN

Molten markası, 1958 yılında kurulmuş dünyanın en tanınmış spor ekipmanları markasıdır. ABD pazarına getirmek için 1983 yılında Molten USA, Inc. kuruldu. Güney California’ da kurulan şirket, 1988 yılında Nevada’ ya taşınmıştır.

1964 yılında Molten markası, Tokyo Olimpiyatlarının resmi basketbol, voleybol ve futbol topları olmayı başardı. Dünyaca bilinen daha birçok olimpiyatta resmi marka olarak, hızla büyüyüp gelişmeye devam etmiştir. Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) basketbol sporunda da, son 25 yıldır resmi topu olmuştur.

Molten, 1997'de ABD milli takımları ve 2001'de erkek ve kızların genç milli takımları için resmi top oldu. Kendini her yıl geliştirerek, katlanarak büyüyen marka; tüm dünyada kar amacı gütmeyen çeşitli organizasyonları ve üst ligleri desteklemektedir.

Dünya çapındaki oyunculara resmi olarak eşlik eden Molten markası; dayanıklı malzemeler, kullanım kolaylığı, özel teknolojiler ile performans arttırmayı esas alarak tasarladığı spor ekipmanları, uzun süredir ülkemizde de tüketicisi ile buluşuyor.

Online mağazamız korayspor.com’ da satışa sunulan Molten markasının, yeni sezon ürün modellerini bulabileceksiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramızı arayarak yararlanabilirsiniz.

Yeni sezon ürün modelleri ile dünyanın en çok tercih edilen global spor markası Molten’ in Voleybol Topları, Basketbol Topları, Futbol Topları ve Düdük gibi spor ekipman ve malzemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Farklı spor dallarına uygun olarak, farklı teknolojilerle üretilmiş Molten Top modellerini ve spor ekipmanlarını, ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Dünya’nın en dengeli ve üstün performanslı top modellerini tasarlayan Molten Markası; kuruluşundan bu yana kalitesinden ödün vermeden yoluna devam ederken, kullandığı teknolojileri geliştirip ve sürekli yenilenen spor gereksinimlerini takip ederek büyümeye devam etmektedir.

Futbol, Voleybol, Basketbol, Training gibi birçok takım sporları branşlarında üst düzey performans sağlayan topları ile resmi sponsorluklarıyla marka, tüketicinin güvenini kazanmış durumdadır. Çocuk, Erkek ve Unisex olarak sınıflandırılan ürün gruplarını sitemizde kolayca bulabileceksiniz.

Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunan Korayspor, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle Korayspor, mükemmel bir ekip çalışması çıkartmaktadır. Unutmayın; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster