FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  MERRELL

  Merrell markası; 1981 yılında Clark Matis, Randy Merrell ve John Schweizer tarafından Amerika’ da kurulan bir ayakkabı şirketidir. Yüksek performanslı yürüyüş botları tasarımları ile iş dünyasına giren marka, 1997 yılında ayakkabı endüstrisi devi Wolverine World Wide' in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olmuştur.

  Wolverine, "Jungle Runner" adı verilen bir koşu ayakkabısıyla başlayan çizgisini, yeni bir duyarlılık getirerek ilerletti. 2007 yılında ise Merrell, giyim ve aksesuar alanında da üretim yaparak şirket hacmini büyütmeye devam etti.

  Merrell markası ürünleri, günümüzde 151’ den fazla ülkede tüketicileri ile buluşturulan, global bir dünya şirketi haline geldi. Merrell, kalitesi ve sağlamlığı ile özellikle outdoor ayakkabıları alanında uzmanlaşmıştır. Bunun yanında Günlük kullanıma yönelik, rahat ve kullanışlı ayakkabılar da üretmektedir.

  Goretex, Vibram, Opti-Shell, Opti-Warm, Primaloft, AEGIS Microbe Shield (mikrop kalkanı) gibi özel teknolojileri kullanarak üretim yapan Merrell firması; Erkek ve Kadın anatomilerinin farkından dolayı, kadınlar için geliştirilmiş özel bir teknolojileri ile de modellerini zenginleştirmektedir.

  Outdoor ayakkabı markaları arasında Türkiye pazarına ilk giriş yapan marka olma özelliği ile de bilinen Merrell markası; ülkemizde trekking ve hiking gibi doğa sporlarını yapan kullanıcıların en gözde markası olmuştur. Ayrıca Merrell markasının; dünyada Goretex ve Vibram’ ın en büyük iş ortaklarından biri olduğunu da belirtmek isteriz.

  Dünyanın en popüler outdoor markalarından olan Merrell, yüksek kalitesinin yanı sıra yeniliklere açık, kendini sürekli geliştiren, alanında kendisini dünyaya ispatlamış bir outdoor markası olmasına rağmen, bozmadığı çizgisi ve stili ile tercih sebebi olmaya devam ediyor.

  Merrell markasını rakiplerinden ayıran bir özellik ise; M-Select Ice Grip taban teknolojisidir. Dünyanın en büyük outdoor ayakkabı markası Merrell’ ın yeni teknoloji yatırımlarından M-Select Ice Grip, ıslak ve kuru zeminde maksimum zemin tutuşu sağlar. M-Select Ice Grip en zorlu koşullara bile dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel materyal yapısı sayesinden parçalanma ve kopmaya karşı dayanıklıdır.

  Dilerseniz Merrell markasına ait ürünleri; Ayakkabı, Outdoor, Aksesuar, Çocuk ve Kadın kategorilerinde ayrı ayrı inceleyebilir, özelliklerine ve renk seçeneklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dünya standartlarında yüksek kaliteye sahip olan markaları, sizlerle buluşturduğumuz online mağazamız korayspor.com’ a üye olarak ya da telefon ile sipariş hattımız 0850 520 0205’ ten sipariş verebilirsiniz.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesiyle 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibimizle sizlerin memnuniyeti için ç alışmaya devam ediyoruz.

  daha fazla gösterdaha az göster