FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
37 Ürün
$filtreler$ ile 37 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:37 

SCOOTER

Scooter markası, 1993 yılından beri ayakkabı sektöründe yer almaktadır. Firmanın asıl ismi Macro Ayakkabı’ dır. Makro ayakkabı yani Scooter firması, otel işletmesi ve turizm sektörüne de adım atarak, bu alanda da gelişmeye başladı.

Scooter markası ile yüksek kaliteli, dünya standartlarında ayakkabılar üreten firma müşteri talepleri doğrultusunda, yeni teknolojiler kullanarak ürünlerini daha üst seviyeye taşımayı başardı. Uygun fiyat politikası ile satışa sunduğu modellerine bir de ayağın nefes almasını sağlarken, su geçirmezlik özelliğini de koruyan Watertight teknolojisini ürünlerinde kullanmaya başlayarak tüketici taleplerini değerlendirmiş oldu.

Dünya modasına uygun tasarlanan yeni ürünler, keşfedilen yeni alanlar, mümkün olduğu kadar en düşük maliyetle ve “sıfır hata” ilkesi ile ürettim yapan Scooter markası, sektöründe lider olma yolunda hızla ilerliyor. Başarısını ve büyümesini ödün vermediği; Güven, Kalite, Hız ve Verimlilik ilkelerinden aldığını belirtiyor.

En düşük maliyetle, en yüksek verimliliği sağlayan Scooter markası, Dünya Kalite Standartlarına uygun üretim yapmasından dolayı tüketicilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bütün iş süreçlerinde Toplam Kalite Yaklaşımı ile hareket eden marka, yönetici ve çalışanıyla beraber belirlenen ortak hedeflere ulaşmak azmi ve kararlılığını hep taşımak hedefiyle ilerlemektedir.

Ülkemizde de büyük bir tüketici kitlesi bulunan Scooter markası; dayanıklı, ekonomik, ergonomik ve konfor özellikleri ile her geçen gün daha da kabul görmeye devam ediyor. Online mağazamız korayspor.com’ da bulabileceğiniz Scooter markası ürünleri arasında; Günlük Ayakkabı, Outdoor Ayakkabısı, Bot modelleri, Çizme modelleri gibi pek çok yeni sezon ürün grubunu bulabileceksiniz.

Kadın, Erkek ve Çocuk grubuna özel tasarlanmış, kullanım kolay ve ekstra konfor sunan ayakkabı ve bot ürünlerini ayrı kategorilerde inceleyebileceksiniz. Günlük ve Outdoor alanlarında üretim yapan Scooter markasının, her bütçeye uygun farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunulan onlarca ürün modeline sitemizden ulaşabileceksiniz.

Ayrıca Online mağazamız korayspor.com’ da Çocuk grubu Scooter markası modellerini, 8-16 yaş genç grubuna özel tasarlanan ayakkabı ve bot ürünlerini de ayrı alt kategoride inceleme şansını bulacağınızı da belirtmek isteriz.

Watertight teknolojisi ile tasarlanmış; su geçirmeyen ancak ayağın nem dengesini korumak adına hava geçiren gözeneklere sahip Scooter ayakkabı ve bot modellerini bu kategorimizde bulabileceksiniz. Erkek Trekking Bot ve Ayakkabısı, Erkek Outdoor Ayakkabısı, Erkek Çizmesi, Erkek Ayakkabısı, Erkek Botu, Kadın Botu ve Çizmesi modellerindeki ürün çeşitliliğini sitemizde bulabileceksiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da toplam 30 mağazası, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi bulunan, takım ruhuyla çalışan ekibe sahiptir.

daha fazla gösterdaha az göster