FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Teknoloji Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
284 Ürün
$filtreler$ ile 284 Product
  Sayfa:1/11  Ürün Sayısı:284 

LUMBERJACK

Lumberjack markası, 1979 yılında kurulmuş bir İtalyan markasıdır. Ancak marka 2012 yılında Türk işadamı Mehmet Ziylan tarafından satın alınmıştır. Mehmet Ziylan tarafından, sahip olduğu Ziylan Grup şirketleri arasına kattığı Lumberjack markasının üretimlerine devam ediyor.

Kurulduğu yıldan itibaren kısa süre içinde alanının en iyi markalarından olmayı başaran Lumberjack markası; İtalya’ da Amerikan stili ayakkabıların revaçta olduğu dönemi değerlendirerek büyük bir tüketici kitlesine sahip olmuştur.

2012 yılında Türk markası haline gelen Lumberjack markası; 2013 yılında yaptığı “Lumberjack is back” yani “Lumberjack geri döndü” sloganı ile yeniden yapılandırılarak, Outdoor spor dalına uygun tasarladığı modellerini bu kampanya ile duyurdu. Koleksiyonlarında esin kaynağı olan bu stratejisi ile marka, sektörün önde gelen markalarından olmayı başardı. Yine bu dönemde markanın simgesi olan akçaağaç yaprağı da geri geldi.

Günümüzde şehir hayatının bir parçası haline gelen ürün modellerinin yanı sıra doğal yaşam ve doğa sporları için üretilen modelleri de tüketicilerin beğenisini kazanmakta. Rahat, dayanıklı ve özel teknolojili modelleri ile Lumberjack markası, dünya standartlarında bir kalite üretiliyor.

Ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında yer alan Lumberjack modellerini, online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz. Lumberjack markası tarafından tasarlanan; Günlük Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı, Outdoor Ayakkabı, Terlik, Bot, Çizme, Mont Kaban, Kar Montları, Çocuk Botları, Outdoor Botları, Outdoor Giyim gibi birçok ürün grubunu sitemizde bulabileceksiniz.

Günlük, Original ve Outdoor spor dallarına uygun özel teknolojilerle tasarlanan Lumberjack modellerindeki, uygun fiyat politikası ile satışa sunulmuş ürün grupları arasında stilinize uygun birçok model bulabileceksiniz.

Waterproof teknolojisi ile tasarlanan Lumberjack outdoor bot ve ayakkabı modelleri ile rahat ve konforlu kullanımın keyfini yaşayacaksınız. Lumberjack markası çocuk grubu modellerini; Bebek (0-3) ve Çocuk (3-8) yaş grubu olarak dilerseniz ayrı kategorilerde inceleyebileceksiniz. Ürünlerin materyal yapısı, kullanılan teknolojiler, mevcut numara stoğu, renk seçenekleri, cinsiyet grubunu ve teknik özelliklerini de bu kategorimizden görüntüleyebileceksiniz.

Lumberjack markası Giyim modelleri arasında yer alan Mont ve Kaban modellerinin yanı sıra markanın özel olarak tasarladığı Kar Montu modellerine de sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle Outdoor spor dalına uygun tasarlanmış modelleri ile Lumberjack markası, dünyaca tanınan bir marka konumundadır.

Kalite ve konforu bir arada sizlere sunan Lumberjack dünya markasını, online mağazamız korayspor.com’ a üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş verebilirsiniz. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster