FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
5 Ürün
$filtreler$ ile 5 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

LOWA

Lowa markası, 1923 yılında Lorenz Wagner tarafından Almanya’ da kurulmuştur. Marka ismini kurucusunun isim ve soy isiminin ilk ili harfinin birleşmesinden almaktadır. LOrenz WAgner...

1923 yılında tamamen el yapımı ayakkabıları ile ticaret hayatına giren Lowa markası, 1930 yılında ilk fabrikasını açarak, üretimlerini hızlandırmıştır. Bağcıklı kayak botları, dağ ve trekking ayakkabıları, outdoor botlar ile çeşitliliğini ve giderek kalitesini arttırmıştır.

Kore krizi sırasında materyallerdeki maddi artış nedeniyle durma noktasına gelen üretim, 1953 yılında kurucusunun ölümü ile iflas noktasına geliyor. Ancak 1955 yılında ikinci nesil olarak Wagner’in kızı Berti ve eşi Josef Lederer firmayı devralarak, ürün yelpazesini geliştirerek yeniden hızlı bir şekilde firmayı kalkındırıyor.

1972 yılında Lowa, hava yastığı sayesinde "Hava" sistemi ile LOWA, yeni inovasyon trendlerini yenilikçi bir düşünce ile belirliyor. Gelişerek üretimlerine devam eden marka başarısı sayesinde, 1977 yılında iki yeni üretim alanı daha oluşturma gereği duyuyor.

Lowa markası 1988 yılında, bir adım daha ileri atarak trekking alanına özel bot tasarımlarına başlıyor. Bu üstün başarısını süreklilik ve değişimden alan Lowa markası, 2000 yılında Avrupa ayakkabı ve spor perakendecileri arasında yeni bir çağ açıyor.

2010 yılında 2 milyondan fazla ayakkabı satan Lowa markası, dünya pazarına açılarak global bir şirket haline geliyor. Dünya çapında outdoor alanında uzmanlaşan marka, etkileyici başarı hikayesini dayanıklı ve yüksek kaliteye sahip ürünleri ile tüm dünyaya kanıtlıyor.

Lowa markası günümüzde; Almanya, Avusturya ve İsviçre’ de önde gelen bir outdoor markası halinde. Kuzey Amerika, Asya ve Doğu Avrupa’ da önemli ihracat pazarlarına girerek, her geçen yıl büyümeye devam ediyor.

Geleneksel çizgilerini bozmadan, yenilikçi teknolojiler ile birleştirdiği modelleri ile Lowa markası, dünyadaki tüm kullanıcıları tarafından takdir kazanıyor. Lowa outdoor grubu modelleri ile üstün kalitesini ve şık görsel tasarımlara sahip modellerini, tüketicilerine geliştirerek sunmaya devam ediyor.

Dünyaca tanınmış, en iyi outdoor markalarından biri haline gelen emektar Lowa markasını, ülkemizde ise mağazalarımızda ve sitemiz korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz. Benzersiz konforu ve dayanıklılığı yüksek materyalleri ile Lowa markası, kısa sürede Türk tüketicilerinin de beğenisini kazanmış durumda.

Lowa markasının; Outdoor, Ayakkabı, Çocuk ve Kadın grubu ürünlerine online mağazamızdan ulaşabilir ve ürün özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Ayrıca Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster