FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Teknik Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
26 Ürün
$filtreler$ ile 26 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:26 

LOTTO

Lotto markası; 1973 yılında Montebelluna, İtalya’ da kurulmuş spor giyim ve spor ayakkabı firmasıdır. İlk kez basketbol ayakkabıları, voleybol, atletizm, tenis ve futbol ayakkabılarını üretmiştir. Markanın logosu aslında tenis kortlarını ve futbol sahalarını ifade etmesi için üst üste konulmuş çift pastilden oluşuyor.

Kısa süre içerisinde ürün kalitesini kanıtlayan marka, spor giyim ile ürün yelpazesini genişletmeye başlamıştır. 1970’ li yıllarda marka, şampiyon sporcularda ürünlerinin kalitesini dünyaya duyurdu. Tenis dünyasında lider bir marka oldu.

Sürekli kendisini geliştirip, yenileyen Lotto markası; 1980’ li yıllarda başarısını Futbol alanına taşımaya karar verdi ve kısa bir sürede bu hedefine de ulaştı. Lotto markası, dünya çapında büyümesini ilerleterek 10 yıl içinde 60’ tan fazla ülkede kullanılmaya başlandı.

1990’ lı yıllarda da tenis, futbol alanlarının yanı sıra spor giyim ve ayakkabı modelleri ile de yeni başarılara imzasını attı. 1998 yılında Avrupa ve İtalya’ nın şampiyonlarının vazgeçilmez markası olarak, gelişimine devam etti.

Global pazarda başarısını dünyaya kanıtlayan Lotto markasının, daha birçok şampiyonluğun altında imzası yer alıyor. Dünyanın en çok tercih edilen spor markalarından biri haline gelen Lotto markası, Türkiye pazarında da uzun bir süredir boy gösteriyor.

Ülkemizde de benimsenen kaliteli dünya markası Lotto, 2017 yılında Milano’daki uluslararası moda podyumunda, Damir Doma ile işbirliği sayesinde ürünlerini sergileyerek bir başarı daha ekledi hikayesine…

Dünyanın en çok tercih edilen spor markalarından Lotto’ nun; Günlük, Koşu ve Futbol spor dallarına uygun teknolojiler kullanarak tasarladığı, ürün gruplarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel farklı tasarımlar yapan Lotto spor markasının, yeni sezon ürün modellerini online satış sitemizde bulabileceksiniz.

Lotto markasının; Erkek Ayakkabı, Erkek Koşu Ayakkabı, Çocuk Ayakkabı, Kadın Ayakkabı, Erkek Krampon modelleri, Kadın Koşu Ayakkabısı, Genç Krampon Modelleri, Çocuk Krampon Modelleri gibi onlarca ürün grubunu sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster