FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
10 Ürün
$filtreler$ ile 10 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

LİVE UP

Live Up markası; 2004 yılının Eylül ayında Çin’ de kurulmuştur. Çin’ in fitness sektöründe lider bir spor markası konumundadır. Marka kuruluşundan beri ilerici teknolojileri, verimli üretimleri, yüksek kalitesi, güncel tasarımlar, uygun ve cazip fiyat gibi birçok önemli ilkeyi benimsemiştir.

Ev Fitness ürünleri, güç antrenmanı, aerobik fitness, yoga egzersizleri, vücut şekillendirme ve diğer fitness kategorileri kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sürekli kendini geliştirmesi ile dünya çapında bir şirket haline gelen Live Up, dünyanın 30'dan fazla ülkesinde tüketicisi ile buluşmaktadır.

Live Up markası; bağımsız bir görünüm ve fonksiyonel tasarım ile uluslararası alandaki pazar payı ve marka bilinirliği hızla artmaktadır. Spor yapmanın önemini vurgulayan marka, bu küresel akımın bir parçası olduğu için oldukça memnun. Live up markası; spor, fitness ve outdoor spor alanlarında uzmanlaşmış profesyonel bir global şirkettir.

Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren marka Live Up imzasını taşıyan spor ürünlerini, online sitemiz Korayspor.com’ da bulabilirsiniz. Live Up markasının; Kadın, Erkek ve Unisex cinsiyet gruplarına özel tasarladığı, farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan spor malzeme ve ekipman modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fitness, Boks ve Masa Tenisi spor dallarında, gelişmiş teknolojiler ve dayanıklı materyaller kullanarak üretim yapan Live Up markasının, yeni sezon spor ekipmanları arasında pek çok ürün grubunu bulabileceksiniz. Live Up markasına ait; Ayak Bilek Ağırlığı, Dambıl Ağırlık Seti, Döküm Dambıl Setleri, Atlama İpi, Fitness Mat Çeşitleri, Pilates Çemberi, Pilates Topu, Boks Aksesuarları, El ve Ayak Bilek Ağırlıkları, Yoga Setleri, Kapı Barları, Egzersiz Aletleri, El Yayları, Bosu Ball, Masa Tenisi Masası, Göğüs Yayı, Step Tahtası, Şınav Barı, Flanşlar, Döküm Plakalar, Kondisyon Sehpası gibi onlarca spor ve egzersiz malzemesini sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Live Up markası yeni sezon fitness ürünleri ile spor ve antrenmanlarınızda, en iyi performansınızı sergileyeceksiniz. Yeni teknolojiler ile sporunuza destek olan Live Up fitness ve spor ürünleri, Türkiye’de ve Dünyada en popüler ve kalıcı spor markalardan biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Yeni sezon Live Up ürünlerini korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş edebilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramızı arayarak yararlanabilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster