FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
58 Ürün
$filtreler$ ile 58 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:58 

LACOSTE

Lacoste markası; Davis Cup tenis turnuvasını kazanan, Amerikan olmayan ilk tenisçi olan Fransız René Lacoste tarafından, 1933 yılında kurulmuştur. Dönemim en ünlü tenisçilerinden olan René Lacoste, Lacoste markası ile Fransa’ nın en önemli spor giyim ve aksesuar markalarından biri olmuştur.

1960’lı yıllarda polo yakanın patentini alan René Lacoste, çelik tenis raketi buluşuyla tenis dünyasında devrim yarattığını belirtmek isteriz. Tenis maçlarında ve spor alanında kullanılması adına özel teknolojilerle üretilen, terlemeyi önleyen ve konforlu yapısı ile hareket özgürlüğünü kısıtlamayan tişört tasarımı ile bugünkü Lacoste Polo Tişört modeli tasarlanmıştır.

Markanın logosu ise takma ismi “timsah” olan Fransız tenisçi ve firma kurucusu René Lacoste tarafından bulunmuştur. Böylece Lacoste; dünyada ilk defa bir giyim ürününün, görünen yüzeyinde logo kullanan marka olmuştur. 

Günümüzde Lacoste markası; dünya genelindeki 1000 adedin üzerinde mağazası ve 2000'in üzerinde birim ile etkinlik göstermektedir. Ülkemizde de uzun yıllardır satışı yapılan markanın; Türkiye, Rusya ve tüm Orta doğuya üretimini, Lacoste adına Eren Holding yürütmektedir. Ayrıca hisselerinin %65.3' ü İsviçreli Maus Freres Group' a ait olan Lacoste, 114 ülkede faaliyet göstermektedir.

Online mağazamız korayspor.com’ da sizlere sunduğumuz, dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Lacoste markasının, yeni sezon ve geliştirilmiş teknolojiler kullanılarak tasarlanmış ayakkabı modellerini bulacaksınız. Kadın ve Erkek cinsiyet gruplarına özel olarak, farklı taban yapılarıyla tasarlanan yeni sezon Günlük kullanıma uygun Lacoste ayakkabı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan, her bütçeye uygun Lacoste markasının dayanıklı ve kullanışlı ayakkabı modellerini sitemize üye olarak sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak da sipariş oluşturabilirsiniz.

Canlı renk seçenekleri ve bir ikon haline gelen Lacoste markasının timsah logosu ile tasarlanmış ayakkabı modelleri arasında, ihtiyaçlarınıza uygun pek çok ürün bulabileceksiniz. 114’ten fazla ülkede kullanıcısı bulunan Lacoste markası; hem ayakkabı, hem de tekstil sektöründe alanında önde gelen isimlerden olmayı başarmıştır.

Sokak modasını şık tasarımlarına yansıtan Lacoste, ülkemizdeki tüketicilerinden de tam not alıyor. Korayspor mağazaları ve online sitemizde sunduğumuz Lacoste markasının, karizmatik ayakkabı modelleri ile sportif şıklığınızı tamamlarken, gün boyu ayağınızı rahat ettirecek konforu da yaşamanın keyfini çıkartacaksınız.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster