FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
23 Ürün
23 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:23 

Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı Fiyat ve Çeşitleri

Kadın Skate-Kaykay Ayakkabıları kategorimizde, dünyanın trend spor markalarından DC ve Vans markası başta olmak üzere, pek çok tanınmış tarz sahibi markanın, yeni sezon Kadın Skate-Kaykay Ayakkabıları ve Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni Sezon Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı alternatiflerimizin yanında, seçilmiş ürünlerde uygulanan, kampanya dâhilindeki İndirimli Fiyat Fırsatlarından da sitemizi takipte kalarak yararlanabilirsiniz. Bu grupta seçim yaparken; Üründe kullanılan materyal, dikişli ya da dikişsiz oluşu, zemin tutuşu, bağcık koruması, taban yastıklaması gibi özellikleri dikkate almanızı öneriyoruz.

Sezonun moda renk ve desenleri ile tasarlanan TrendKadın Skate-Kaykay Ayakkabıları, yeni sezon teknolojilerle zenginleştirilmektedir. Sokak modasına şehir şıklığı getiren evrensel markaların, uzun süreli kullanım için tasarladığı DikişliKadın Skate-Kaykay Ayakkabı seçeneklerini sitemizden ayrıntılı olarak inceleme imkânı bulabileceksiniz.

Sarı, Turuncu, Yeşil, Beyaz, Mavi, Mor, Lacivert, Pembe gibi canlı renk seçeneklerinin yanı sıra sadeliği sporuna taşıyanların tercih ettiği Gri, Siyah, Kahverengi gibi birçok alternatifini RenkliKadın Skate-Kaykay Ayakkabıları içerisinde sizlere sunuyoruz.

Ayak sağlığınızı ön planda tutarak tasarlanan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerinde, bilek bölümü sert ve koruyucu bir yapıdadır. Böylece bileğinizi koruyarak, istenmeyen sakatlıkların önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Kaykay zeminine rahat tutunmak ve sabit kalabilmek için geniş tabanlı olarak tasarlanan KullanışlıKadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz.

Herhangi bir spor ile uğraşıyorsanız, kullanıcıların en büyük hatası; ucuz ayakkabılara yönelmektir. Fiyat olarak diğerlerine oranla pahalı ancak ömür olarak 3-4 kat daha uzun süre giden bir KaliteliKadın Skate-Kaykay Ayakkabı aslında sizin için çok daha ekonomik olacaktır.

Orijinal Kadın Skate-Kaykay Ayakkabılarında, yumuşak bir iç taban kullanılmaktadır. Çeşitli darbe, zıplama, düşüş ve inişler esnasında esnek olan iç taban sayesinde, ayak tabanınızın alacağı darbe minimum düzeye indirilmiştir. Dünyaca ünlü bu markalarca tasarlanan,darbe emen özel taban yapılı Kadın Sportif Skate-Kaykay Ayakkabı seçeneklerini, bu kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Skate-Kaykay sporuna gönül verdiyseniz, her spor dalında olduğu gibi o spora özel tasarlanan ayakkabı modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle bu spora yeni başladıysanız, fazla sürtünme nedeniyle ayakkabılarınızda kısa sürede yıpranmalar olması olasıdır. Uzun vadede kullanmak ve bu aşınmaları engellemek için DayanıklıKadın Skate-Kaykay Ayakkabıları kullanmalısınız.

Beğendiğiniz ürünü, “Ücretsiz Kargo” avantajı ile; üyeliğinizle giriş yaparak online mağazamız üzerinden ya da Telesipariş hattımızı kullanarak hızlıca sipariş edebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster