FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
8 Ürün
8 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:8 

Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı Fiyat ve Çeşitleri

Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı kategorimizde, dünyanın en gözde markaları DC ve Vans markası başta olmak üzere pek çok tanınmış markanın yeni sezon Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni sezon Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerinin yanında, seçilmiş ürünlerde uygulanan, kampanya dahilindeki indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sezonun moda renk ve desenleri ile tasarlanan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modelleri, yeni sezon teknolojilerle zenginleştirilmektedir. Ayak sağlığınızı ön planda tutarak tasarlanan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerinde, bilek bölümü sert ve koruyucu bir yapıdadır. Böylece bileğinizi koruyarak, istenmeyen sakatlıkların önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Kaykay zeminine rahat tutunmak ve sabit kalabilmek için geniş tabanlı olarak tasarlanan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz.

Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerinde, yumuşak bir iç taban kullanılmaktadır. Çeşitli darbe, zıplama, düşüş ve inişler esnasında esnek olan iç taban sayesinde, ayak tabanınızın alacağı darbe minimum düzeye indirilmiştir. Dünyaca ünlü bu markalarca tasarlanan geniş tabanlı, bilek koruyucu özelliğe sahip ve darbe emen özel taban yapılı Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerini, bu kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Skate-Kaykay sporuna gönül verdiyseniz, her spor dalında olduğu gibi o spora özel tasarlanan ayakkabı modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Özellikle bu spora yeni başladıysanız, fazla sürtünme nedeniyle ayakkabılarınızda kısa sürede yıpranmalar olması olasıdır. Uzun vadede kullanmak ve bu aşınmaları engellemek için Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerini kullanmalısınız. Ayak numaranıza uygun bir çok modeli bu kategorimizde bulabilir ve sezonun trend renkleri ile tasarlanan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan Kadın Skate-Kaykay Ayakkabı modelleri içerisinde; hem zevkinize, hem de bütçenize hitap eden pek çok ürünü bulabileceksiniz. Dilerseniz aradığınız ürüne daha kolay ulaşmak için marka, numara ve renk alternatiflerinde seçimler yaparak filtreleme yapabilirsiniz. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Siparişinizi online sitemizden üzerinden üyelik oluşturarak hızlıca tamamlayabilir yada telesiparişleriniz için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz.

Siparişinizde kapıda ödeme, anlaşmalı banka kredi kartlarınıza 6 taksit imkanı ya da banka havalesi şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Sitemiz üzerinden alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster