FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
74 Ürün
$filtreler$ ile 74 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:74 

JACK WOLFSKİN

Jack Wolfskin markası; Ulrich Dausien tarafından 1981 yılında, Frankfurth‘ da ki Sine şirketinin bir markası olarak kurulmuştur. Gösterdiği başrı üzerine, 1991 yılında Sine şirketinden ayrılarak “Johnson Outdoor” a satılmıştır.

Jack Wolfskin, ilk kez kendi mağazasını Heidelberg‘ de 1993 yılında açmıştır. Ancak Jack Wolfskin 2002 yılında, Bain Capital‘ e firmayı satmıştır. 2005 yılında şirket, 93 milyon dolara bu kez Quadriga Capital ve Barclays Private Equity firmalarına satıldı.

Dünyaca tanınmış global bir şirket olan Jack Wolfskin markası günümüzde; dünya genelindeki 600’ ü aşkın mağazası ile faaliyet göstermektedir. Jack Wolfskin markası, Franchise sistemi ile çalışmaktadır.

Jack Wolfskin, Almanya ve Avrupa'nın geri kalanındaki çeşitli yerlerde fabrika satış noktalarına sahiptir. Neu Wulmstorf, Parndorf , Roppenheim, Birleşik Krallık, İngiltere, Hollanda ve Branner gibi..

Dünyanın en çok tercih ettiği Outdoor markalarından olan Jack Wolfskin; sizi her türlü ortamda, konforlu tutmayı prensip edinmiş olduğunu ürünleri ile kanıtlamaktadır. Özellikle zorlu yürüyüş, trekking ve dağcılık turları için tasarlan modelleri ile zor şartlarda dahi rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

Jack Wolfskin Teknolojileri; antibakteriyel eva iç taban, şok emme özelliği, texapore gibi markaya özgü teknolojileri ile her geçen gün kendisini yenilemektedir. Üstün konfor için, hafif ve esnek eva orta taban teknolojisi kullanan Jack Wolfskin markası, global pazarda da ciddi bir pay oranına sahiptir.

Jack Wolfskin markası; outdoor, trekking, dağcılık ve doğa sporları için ayakkabı, çanta, mont ve aksesuarlar üretimi yapmaktadır. Jack Wolfskin ürünleri yüksek seviyede işlevsellik, kullanım kolaylığı ve teknolojik yeniliğe sahiptirler.

Her defasında günler veya haftalar süren, medeniyetten uzakta, gerekli olan her şeyin sırt çantasında taşındığı uzun mesafeli yürüyüş faaliyetleri olarak tanımlanan, trekking sporuna özel tasarlanan bot ve ayakkabıları ile su geçirmeyen, nefes alabilir yapıda olan modellere de sitemizden göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dünyanın en kaliteli spor markalarından olan Jack Wolfskin; dayanıklı ve konforlu Outdoor grubu modellerinin yanı sıra Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış spor ayakkabı, bot, aksesuar, giyim ürünlerini de sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor ’un 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Korayspor.com 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. Korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster