FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
60 Ürün
$filtreler$ ile 60 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:60 

JACK & JONES

Jack & Jones markası; 1989 yılında Bestseller tarafından, Danimarka’ da kurulmuştur. Dünya genelinde hizmet yapan bir spor giyim firması olan Jack Jones markası, merkezi Danimarka olmak üzere, 800’ den fazla mağazası bulunan global bir markadır.

Jack & Jones markası, Bestseller grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’deki ilk mağazasını 2006 yılında faaliyete sokan marka, kısa süre içerisinde Türk tüketicilerinin beğenisini kazanarak, 16’ dan fazla mağaza açarak, ülkemizde de başarıyla ilerlemeye devam etmiştir.

Jack & Jones markası dünyada genelinde, Türkiye dahil 39 ülkede aktif olarak satışlarına devam etmektedir. Ülkemizde ise 10 farklı şehirde şubesi bulunmaktadır. Jack & Jones ürün grupları arasında; İçlik(Pro), Mont ve Kaban modelleri, Spor Yelek çeşitleri ve Kar Montları dahil olmak üzere birçok ürün grubu yer almaktadır.

Dünya modasına uygun enerjik tasarımları, zengin renk seçenekleri, konforlu ve rahat modelleri ile marka, her yaştan tüketicisinin beklentilerini karşılayabiliyor. Uygun fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun üretilen Jack & Jones markası ürünleri, kalitesinden de asla ödün vermiyor.

Outdoor Giyim alanındaki kaliteli ve modern tasarımları ile bilinen Jack & Jones markası, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Jack & Jones markasının yeni sezon ürün modellerini korayspor.com sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Üye olarak sitemizden ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş verebilirsiniz.

Günlük ve Outdoor alanlarına uygun tasarımlarıyla, dünya standartlarında bir kalite sunan Jack & Jones markasının, farklı fiyat aralığındaki onlarca ürün modeline sitemizden ulaşabilirsiniz. Global bir spor giyim markası haline gelen Jack & Jones markasının, uluslararası pazarda büyük bir paya sahip olmasında ürünlerindeki düşük maliyetle elde ettiği uygun fiyatların yanı sıra dayanıklılık, konfor ve kalitesinin büyük katkısı bulunuyor.

Dünyaca kabul gören Jack & Jones markasının imzasını taşıyan, sezonun canlı renkleri ile tasarladığı Mont, Kaban ve Kar Mont modellerini bu kategorimizde bulabilir ve ürün detayları sayfasına girerek inceleyebilirsiniz.

Yeni sezon Jack & Jones markası spor giyim ve outdoor ürünlerinin yanı sıra sitemizde, seçili ürünlerde uygulanan kampanyalı fiyat seçeneklerinden de yararlanabileceksiniz. Erkek pro iç giyim ürünlerini de sunduğumuz sayfamızda; zevkinize hitap eden, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek pek çok Jack & Jones modeli sizleri bekliyor.

Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla hizmete sunulmaktadır. Sitemizde satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster