FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
32 Ürün
$filtreler$ ile 32 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:32 

IMAC

Imac markası; David ve Renato Mazzocconi isimli iki kardeş tarafından, 1975 yılında İtalya’ da kurulmuştur. İtalya’ nın önde gelen ayakkabı tasarımları ile lider üreticilerden olmaya başarmıştır. İtalyan tarzını; geleneksel ve modern çizgilerle birleştiren Imac, farklı görselleri ve yüksek kalitesi ile kısa zamanda başarısını yükseltmiştir.

1997 yılında dış kaynak kullanımına başlayan Imac markası, 3 ülkede ayrı üretim fabrikaları açtı. Büyümesinde 2010 yılında satın aldığı, Primigi isimli çocuk markasını kendi bünyesine katmasının çok büyük etkileri olmuştur.

Imac markasının tasarladığı yüksek dayanıklılığa sahip modellerini geliştirmek adına Goretex’ in sahipleri olan Wlgore firmasıyla anlaştı. Böylelikle kendi su geçirmez astarlarını tasarlamaya başladı. Imac geliştirdiği yapısı ile Imac-Tex ismini verdiği, suyu dışarı iten yani su geçirmez astar teknolojisini oluşturdu.

Ayağın havalandırılması için nefes alabilir özelliği bulunurken, aynı zamanda dıştan gelen suyu içeri aktarmayan özel bir teknoloji ile Imac kendi bünyesinde, yeni bir çağ açmış oldu. Özgün tasarımlar, detaylara gösterdiği özen ve ekstra rahatlık özelliklerini dikkate alan Imac markası; tüketicilerinden de tam not almayı başardı.

Imac markasının tasarladığı modellerde her ihtiyacınıza uygun, stilinize uyum sağlayabilecek, ayak yapısına entegre ve geliştirilmiş teknolojilerle üretilen pek çok modeli bulabileceksiniz. PU enjeksiyon kalıplama, tek birimin doğrudan taban üzerine enjekte edilmesi ile kullanılan kalıptır. Bu özellikle markanın tasarladığı modeller sadece hafif ve esnek olmakla kalmıyor, aynı zamanda da inanılmaz bir dayanıklılığa sahiptir.

Giderek Global bir şirket olarak, yüksek Pazar payı elde eden Imac markası; günümüzde 7 üretim endüstri tesisine sahiptir. 1500’ den fazla çalışanı ile dünyaca tanınmış Imac markası, dünya pazarına açılarak farklı ülkelerde tüketicileri ile buluşmaya devam ediyor.

Imac markasının yeni sezon; Ayakkabı, Outdoor, Kadın ve Çocuk kategorilerinde tasarlanmış ürün modellerine, sitemiz Korayspor.com üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi sitemize üye olarak ya da telesipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak verebilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Siparişlerinizdeki, tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster