FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
122 Ürün
$filtreler$ ile 122 Product
  Sayfa:1/5  Ürün Sayısı:122 

ICEPEAK

Icepeak markası, 1996 yılında kurulan bir Fin markasıdır. Günümüzde Avrupa’ nın en büyük ve prestijli spor giyim üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. Icepeak markası koleksiyonlarında; modaya uygun tasarımlar, fonksiyonel stiller, özgür ve cesur renkleri kullanmayı tercih ederek, rakiplerini geride bırakan global markalardan biri olmaktadır.

Dünya çapında kalitesini ispatlamış ve adından söz ettiren Icepeak markası; her yaştan ve her kesimin kullanımına uygun tasarladığı ürün modelleri ile tüm ailenizin memnuniyetini kazanabiliyor. Hava mevsimden bağımsız olarak açık hava eğlencesi sunan marka, zorlu hava koşullarında dahi yanınızda olarak, eğlenceli yaşam tarzınıza destek oluyor.

Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Icepeak markası, kullanıcılardan aldığı geri bildirimleri değerlendirerek markasını geliştirmeye devam ediyor. Olumlu yada olumsuz tüm kullanıcı deneyimlerini dikkate alan marka, böylece yenilikçi fikirler kazanarak ürün iyileştirmenin yanı sıra müşterilerinin memnuniyetini de kazanıyor.

Icepeak, dünyanın dört bir yanındaki en iyi sporcu ve spor dernekleri ile işbirliği içerisindedir. Toyota Gazoo Yarış Takımı, Fin Olimpiyat Komitesi, Fin Paralimpik Komitesi, Finlandiya Milli Hokey Takımı, Profesyonel Sporcu Akwasi Frimpong, Tüek Ulusal Kayakla Atlama Takımı, Ulusal Sporcu Tristan Jeskanen, Fin Olimpiyat Takımı bunların içerisinde yer almaktadır.

Dünyanın global ve genç ruhlu Icepeak markasını; Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Latvya, Litvanya, Fransa, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İran, İtalya, Japonya, Lübnan, Norveç, Polonya, Rusya, Sırbistan, Bosna Hersek, Makedonya, Slovakya, Slovenya, Hırvatistan, Kosova, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletlerindeki birçok mağazasında bulabilirsiniz.

Yüksek kalitesi, ürün çeşitliliği, modern tasarımları, renk skalası ile dünyanın en çok tercih edilen spor giyim markası olan Icepeak ürünlerini, online mağazamız korayspor.com üzerinden üyelik oluşturarak yada telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş verebilirsiniz.

Icepeak markasının tasarladığı; Giyim, Aksesuar, Outdoor, Kadın ve Çocuk kategorilerindeki yeni sezon ürün modellerini ve özelliklerini sitemizden inceleyebileceksiniz. Günlük ve Outdoor alanlarında satışa sunduğu, modern tarzı ile beğeni kazanan marka, ülkemizde de geniş bir tüketici kitlesine sahip bulunmaktadır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olduğunu da hatırlatmak isteriz. Korayspor dünya standartlarında, mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster