FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
496 Ürün
$filtreler$ ile 496 Product
  Sayfa:1/20  Ürün Sayısı:496 

HUMMEL

Hummel markası, 1923 yılında Messmer ailesi tarafından Almanya'nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Hummel, Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. Hummel kelimesi, Almanca' da "yabanarısı" manasındadır, bu nedenle firmanın logosunda arı figürü bulunmaktadır.

Albert Messmer’in yağmurlu bir günde gördüğü ilk futbol ayakkabılarından birini geliştirmesiyle şirketin temelleri atılmıştır. Sonrasında kardeşi ile birlikte Messmer & Co. Şirketini kuran Albert Messmer Hummel ’ın için çalışmalara başlamıştır.

Hummel firması; 1991 yılında ise Thornico Grup bünyesine katıldı. Thornico Grup, spor giyim dışında gemicilik, gayrimenkul, gıda gibi farklı sektörlerde de faaliyet gösteriyor.

Futbol ayakkabısı ile çıktıkları bu uzun yolda, ürün çeşitliliğini arttırarak 1923 yılından bu yana kaliteye farklı bir soluk getiren ve sıra dışı ayakkabı, spor giyim modelleri ile beğeni kazanan Hummel markası, aynı zamanda ürünlerindeki ileri teknolojiler ve yüksek kalitesi ile de takdir kazanıyor.

Dünyanın en gözde spor markalarından olmayı başaran Hummel, sunduğu dinamik ve enerjik görünümün yanı sıra performansa sağladığı üstün katkı ile de tüketicilerinin beğenisini topluyor. Hummel markası, sporcuların ve günlük yaşamda yüksek kaliteli rahatlığı tercih edenlerin en çok ilgi gösterdiği markaların başlarında yer alıyor.

Kaliteli yapısından taviz vermeyen, üretimini tasarladığı tüm ürünlerin her koşula uygun olması ile standartların altına inmeden, kuruluşundan bu yana kendini yenileyerek yoluna devam eden Hummel markası, günümüzde dünyaca tanınan global bir marka olmayı başarmıştır.

2010 yılında Danimarkalı spor giyim markası Hummel' in Türkiye distribütörlüğü alınarak, Türkiye pazarı ile tanıştırıldı. Tüketiciler tarafından kısa süre içerisinde kabullenilen Danimarkalı Hummel, şimdi spor alanında önemsenecek bir pazar payına sahiptir.

Dünyaca ünlü spor markalarından Hummel’ ın, yeni sezon ve son teknolojilerle tasarlanan ayakkabı ve spor giyim ürünlerine korayspor.com online mağazamız üzerinden ulaşabilir, ürünleri karşılaştırabilir ve ürün detaylarına girerek teknik donanım bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı ile sizlere sunulan korayspor.com sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 0205 numaramızı arayarak da sipariş oluşturabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor ’un 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaktadır. Özellikle belirtmekte yarar var ki; korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster