FİLTRE
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

HEAD

Head markası; 1950 yılında Howard Head tarafından, merkezi Baltimore olarak kurulmuştur. Kurucusu Howard Head ayrıca ilk metal kayağı icat eden kişidir. Kayak ürünleri ve Tenis raketleri ile bilinen bir spor ekipman şirketidir.

1950-1960’ lı yıllarda kayak üretimindeki ilk marka olan Head, Howard Head'in alüminyum içeren raketler üretme fikrini de başarıyla sonuçlandırmıştır. 1997 yılında marka tenis raket teknolojisini geliştirerek, titanyum ve grafit içeren raket üretimine başlamıştır. 1999’ da ise Head markası, bünyesine Dacor, Blax, ve Penn olmak üzere üç yeni marka daha ekleyerek büyümeye devam etmiştir.

2007 yılı içerisinde Head markası; ürünlerine yeni modern bir görünüş getirmiş ve badminton alanında üretimine başlamıştır. 2009 yılında Head, bünyesindeki Penn markasının üretim hakkını Çin'e vererek, üretimi sonlandırmıştır.

Birçok dünya ülkesinde Alpine Skiing ve Tenis Alanında sponsorluk yapan Head markası, ülkemizde de geniş bir tüketicisine sahiptir. Uluslararası bir spor markası olan Head, ülkemizde özellikle tenis raketleri alanında tanınmaktadır. Markanın tarihindeki tenis raketi gelişmelerinden de anlayacağınız gibi önemle üzerinde durduğu spor dallarından biridir, tenis sporu.

Sitemiz korayspor.com’ da Head markasının ürün modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Head spor ekipman modellerini; Ekipman, Tenis, Kadın, Çocuk ve Unisex kategorilerinde, ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Head markasının; Tenis Topu Çeşitleri, Çocuk Raketleri, Yetişkin Raketleri, Çocuk grubu Tenis Topları, Raket Çantaları gibi birçok ürün grubuna online mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı renk gruplarında satışa sunulan Head Tenis Raketlerinin, yeni sezon seçenekleri arasında kolayca tercih yapabileceksiniz.

Head Tenis Raketlerini, oyuncunun oyun tarzınıza uygun olarak farklı özelliklerini ön plana çıkartarak tasarlamaktadır. Hassasiyet, Nihai Hız, Radikal Çok Yönlülük, Zahmetsiz Güç ve Büyük Spin özellikleri ile sınıflandırdığı, dünya standartlarındaki raket kalitesiyle kullanıcılarının takdirini kazanmaya devam ediyor.

Raket çeşitleri, raket kafa ölçüsü, ağırlık, denge, grip ölçüsü, esneklik, kordaj sıklığı gibi özelliklere Tenis Raketi seçerken dikkat etmeniz gerekir. Oyun tarzınıza en yakın raket, doğru rakettir. Ve doğru raket kullanmanız, tenis alanındaki performansınız üzerinde ciddi derecede önemlidir. Doğru seçilmiş, kaliteli bir tenis raketi, oyunun akışını tamamen olumlu yönde etkileyebilir.

Birbirinden şık görselleri, teknik özellikleri ve yeni renk seçenekleri ile Head Tenis Raketlerini, sitemizden kolayca temin edebilirsiniz. Üstelik vereceğiniz tüm siparişleriniz “ücretsiz kargo” ile gönderilmektedir. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster