FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Renk Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
51 Ürün
$filtreler$ ile 51 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:51 

HARLEY DAVIDSON

Harley Davidson markası; 1903 yılında çocukluk arkadaşları olan William S. Harley ve Arthur Davidson tarafından Amerika’ da kurulmuştur. Şirketin merkezi Milwaukee eyaletine bağlı olan Wisconsin şehrinde yer almaktadır.

Şirket kuruluşundaki amaç, araba almaya gücü yetmeyen insanlara tek silindirli motorlar üreterek satma fikrini kısa sürede başararak ülke genelinde motor satmayı başardı. Harley Davidson motor tutkunları için ürettikleri kıyafetler ve botlar ile beğeni toplamayı başarınca bu alanda da kendini göstermeye başladı.

Harley Davidson markasının ürettiği motosikletler gibi kullanıcıları için ürettiği Harley Davidson botları da, müşterilerinin kendilerini özel ve farklı hissettirmeyi başarmıştı. Kuruluşunun 9.yılında marka, 1912 yılında ilk motor giysilerini tasarlamaya başladı. Bunların arasında Harley Davidson bot modeli kendini geliştirerek, yeni tasarım ve teknolojilerle günümüze kadar gelmeyi başarmıştır.

Bir Amerikan şirketi olan Harley Davidson, 2017 yılında 6400 çalışanı ve 5 milyar dolardan fazla olan değeri ile global dünya şirketleri arasında ilk sıralardaki yerini korumaya devam ettiğini kanıtlıyor. Firma 100.yılına özel tasarlanan, kanatları olan bir logo oluşturarak belirli bir süre kullansa da ardından yine eski logosunu kullanmaya başladı.

Dünya çapında kazandığı memnuniyet ve yüksek başarısı ile büyüyen Harlet Davidson markası, uzun yıllardır ülkemizde de tüketicileri ile buluşturuluyor. Sadece seçkin spor ve ayakkabı mağazalarında bulabileceğiniz markanın, yeni sezon modellerini online mağazamız korayspor.com üzerinden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex gruplarında üretilen Harley Davidson bot modellerini ve yeni sezon renk seçeneklerini sitemizde bulabileceksiniz. Günlük kullanıma uygun tasarlanmış, farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan, her yaş grubuna hitap eden ürün çeşitleriyle Harley Davidson markasının dayanıklı, uzun süreli kullanıma uygun, yüksek kaliteli modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yeni ve geliştirilmiş teknolojileri kullanarak tasarlanan Harley Davidson botlarında; Güç ve dayanıklılık, aşıma ve kayma önleyici kauçuk taban, stabilite ve taban desteği, ısı yalıtımı ve nem dengeleme gibi birçok özel teknolojiyi bulabilir, ekstra rahatlık ve konforu yaşayabilirsiniz.

Harley Davidson markasına ait; Bot, Ayakkabı, Çocuk Ayakkabıları, Erkek Botları, Erkek Çizmesi, Unisex Çizme, Kadın Botları, Çocuk Botları, Kadın Çizmesi gibi birçok ürün grubundaki, son teknolojiler kullanılarak tasarlanan yeni sezon ürün modellerini sitemize üye olarak yada 0850 520 02 05 sipariş hattımızdan temin edebilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ’ de satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster