FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
193 Ürün
$filtreler$ ile 193 Product
  Sayfa:1/8  Ürün Sayısı:193 

GRİSPORT

Bir İtalyan esintisi; Grisport …

Graziano ve Mario Grigolato isimli iki kardeş tarafından 1977 yılında kurulmuştur. İtalya’ da yer alan Dolomit Dağları eteklerindeki Montebelluna Pitoresk köyünde üretimine başlamıştır.

“Gerçek deneyimler için ayakkabı” sloganı ile yola çıkan Grisport markası, üstün İtalyan kalitesiyle tasarladığı outdoor özellikli ayakkabıları ile tüketicilerini doğa sporlarına yönlendiriyor. Şık ve dayanıklı tasarımı ile ortaya koydukları 5000’den fazla ayakkabı ve ayakkabı aksesuarı ürününü piyasaya süren Grisport markası ile şimdi outdoor zamanı…

Trekking, Hiking gibi kısa ya da uzun süreli doğa sporları başta olmak üzere pek çok alanda karşımıza çıkan Grisport markası, Uluslararası bir başarıya imza atıyor. Grisport, 1977’ den bu yana sürekli geliştirdiği teknolojiler ile dünyaya kendisini kanıtlayan bir outdoor markasıdır. 

Grisport markası, ürünlerinde konfor ve rahatlığın yanı sıra görselliği de ön planda tutmayı başarmış bir markadır. Ayrıca Grisport markası, hammaddelerini seçerken en yüksek sürdürülebilirlik standartlarını korur.

Outdoor grubu bot ve ayakkabı modellerinin yanında, spor giyim ürünlerindeki yüksek kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken İtalyan markası; uzun süreli kullanımı sevenlerin, profesyonel ve yeni başlayan sporcuların, günlük aktivitelerinde ekstra konfor arayan tüketicilerin beğenisini kazanıyor.

Dünya genelinde 60’ ın üzerinde mağazası bulunan Grisport, her geçen yıl katlayarak arttırdığı başarısının sonucunda 6 ayrı üretim fabrikası ile ticaret hayatına devam ediyor. Binlerce çalışanı olan bu tanınmış marka, şirketinin her alanında yer alan kişilerin haklarına, çalışmalarına ve onurlarına saygı göstermeye kararlı olduğundan, İnsan Sorumluluk Beyanı ve Etik Kuralları hazırlayan seçkin bir firmadır.

Grisport markası; 2014 yılında Türkiye distribütörlüğünü alan firmamız Korayspor tarafından, ülkemizdeki tüketicilerle buluşturulmuştur. Günümüzde halen sadece Korayspor’ da satışı yapılan Grisport markasının yetkili satıcısı olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Son teknolojileri kullanarak tasarladığı Outdoor ayakkabı ve spor giyim modellerinde, uyumlu renk skalası ile sportif şıklık sunan Grisport markası, kısa süre içerisinde ülkemizdeki tüketicilerin de beğenisini kazanmış durumda. Dünyada olduğu gibi Türkiye’ de de doğa sporlarında kullanılan, eşsiz Outdoor modellerinin yanı sıra şehir hayatına entegre edilen bot ve ayakkabı modelleri ile de rakiplerini geride bırakıyor.

Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız Korayspor.com; dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır. 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster