FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Teknoloji Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:6 

Grisport Çizme Modelleri

Grisport Çizme kategorimizde; Grisport markasının yeni sezon, son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış Grisport Çizme modellerini de bulabilirsiniz.

Erkek ve Kadın cinsiyetlerine göre sınıflandırılan Grisport Çizme modellerini, ayrı alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Yeni sezon Grisport Çizme modellerinin yanı sıra bazen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan kampanyaları da bu kategorimizden takip edebilirsiniz.

Grisport Outdoor grubuna uygun özel teknolojilerle tasarlanan yeni sezon Grisport Çizme modellerinin yanında, Günlük yaşamda kullanıma uygun üretilen yeni sezon Grisport Çizme modellerine de göz atabilirsiniz.

Grisport Çizme modellerindeki mevcut numaraları, sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. Ürünlere ait daha geniş bilgi için, ürün detayları sayfasından ürünün teknik ve yapısal özelliklerini, kullanılan materyal ve teknolojilerini de inceleyebilirsiniz.

Grisport’ a özgü Gritex teknolojisi; Orijinal Gri-TEX koruyucu membran ile astarlanmaktadır. Membranın yapısı, yağmura karşı olabildiğince dayanıklıdır, soğuktan korur. Bu sebeple en soğuk ve en ıslak günlerde bile ayaklarınızın sıcak kalmasına yardımcı olurken büyük ölçüde su geçirmezlik de sağlamaktadır.

Grisport Çizme kategorimizdeki; doğa sporları için tasarlanan modelleri dışında şehir içi ve asfalt zeminde kullanıma uygun Grisport Çizme modelleri de bulunmaktadır. Soğuk iklimli bölgeler, dağ ve patikalar ya da şehir kullanımı için özel üretilmiş pek çok Grisport Çizme modellerini online mağazamızdan kolayca ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Ürünü satın alma ve ödeme sayfasına gidebilmek için mutlaka web sitemize üye olmalısınız ya da üye iseniz giriş yapmalısınız. Paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Korayspor.com sayfamız üzerinden sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı da arayabilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Unutmayın, Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir ve sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster