FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
4 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:4 

Futbol Cüzdanları ve Fiyat Alternatifleri

Futbol Cüzdanları kategorimizde; Hakan Çanta markasının kaliteli tasarımlarının yanında periyodik aralıklarla güncellenen sitemizde, birçok tanınmış markanın tasarladığı yeni sezon Futbol Cüzdanları ve Fiyat Bilgilerini bulabileceksiniz.

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi koleksiyonları ile özel tasarlanmış, sezonun yeni renk ve modellerinde üretilen Taraftar Futbol Cüzdanlarına da bu kategorimizden ulaşabilirsiniz. Erkek cinsiyet grubuna uygun olarak üretilmiş, pek çok cüzdan modeli arasında zevkinize hitap edecek bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Futbol sporu ile ilgilenenler için tasarlanan Kaliteli Futbol Cüzdanları; hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için en iyi hediye alternatifleri arasında yer almaktadır. Takımınıza göre tasarlanmış Futbol Kulübü Cüzdanlarında, yeni sezon modellerin dışında, seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Suya dayanıklı Polyester malzemeler başta olmak üzere, insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli materyaller ile üretim yapılmaktadır. Taraftarı olduğunuz takımın renklerini, bu sefer cüzdanınızda taşımanın gururunu yaşayacaksınız.

Her üründe farklı bir model ile karşınıza çıkan Fanatik Futbol Cüzdanları, gençler tarafından oldukça sevilmektedir. Kaliteli markaların Dayanıklı Futbol Cüzdan alternatiflerinde polyester dışında genellikle bez, canvas ya da suni deri kullanılmaktadır.

Dayanıklı malzemelerle, uzun süreli kullanıma uygun, su geçirmezlik gibi birçok donanımı bulunan Orijinal Futbol Cüzdanlarında, spor stilinizi tuttuğunuz takım ile tamamlayacaksınız. Yeni Futbol Cüzdanları ile Kredi kartlarınızı, kağıt ve madeni paralarınızı, özel bölmeleri ile diğer değerli eşyalarınızı tek bir üründe birleştirebileceksiniz.

Online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0 850 520 02 05 numaramızı arayarak temsilcilerimiz yardımı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Sipariş Ödemelerinizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim olarak, vade farkı ödemeden yapabileceksiniz. Güvenliğiniz için kredi kartı alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır. Sitemizde kredi kartınızı güvenle kullanabileceksiniz.

İsteğiniz doğrultusunda Ödemenizi; Kapıda Nakit Ödeme ya da Banka kanalıyla Havale/EFT şeklinde yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Tamamı %100 Orijinal olan tüm marka ve ürünleri ile Korayspor.com, kalitesinden ödün vermeyen kullanıcıların ilk tercihi olmayı başarıyor.

 

daha fazla gösterdaha az göster