FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
11 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 

Fitness Adidas Pilates Malzemeleri

Pilates Yoga Ürünleri kategorimizde, fitness sporları alanında sektörün lider markaları; Liveup, Delta ve Busso başta olmak üzere, sporunuzu kolaylaştırmak ve var olan performansınızı arttırarak, desteklemek amacıyla üretilen, yeni sezon Pilates Yoga Ürünleri ile Fiyat Seçeneklerini bulabileceksiniz.

Fitness spor dalına uygun gereksinimler doğrultusunda, uygun teknolojilerle üretilen OrijinalPilates Yoga Ürünleri içerisinde; Aerobik bandı, pilates topu, pilates bandı, yoga halkası, yoga matı, pilates çemberi, yoga matı, bosu ball, step tahtası gibi farklı ürün gruplarını da inceleyebileceksiniz.

Kadın ve Unisex alanda tasarlanan KaliteliPilates Yoga Ürünleri, bakteri ve mantar oluşumunu engelleyen özel malzemeli ürün seçeneklerine de ulaşabileceksiniz. Yeni sezon fitness ekipman ve ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak geçici süreli uygulanan Kampanyalı Fiyat Avantajlarından da yararlanabileceksiniz.

Uygun FiyatlıPilates Yoga Ürünlerini de sunduğumuz kategorimizde, her bütçeye uygun olarak tasarlanan ve farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan pek çok ürün alternatifine sitemizden ulaşabileceksiniz.

Pilates Topu Ürününü satın alacaksanız, kullanıcının boyuna göre tercih yapmanız gerektiğiniz hatırlatmak isteriz. Yüksek kalitede üretildiğinden, uzun süreli kullanıma uygun dizayn edilen Dayanıklı Pilates Topları, farklı renk seçenekleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Pilates ve Yoga Setlerini de sayfamızda inceleme imkânı bulabilecek, set içeriklerini, ürün detaylarını ve kullanımları ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebileceksiniz. Pembe ve Mor renk seçeneği bulunan Renkli Pilates ve Yoga Setleri ile gittiğiniz her yere sporunuzu taşıyabilecek, yaz aylarında açık havada, soğuk günlerde ise evinizde rahatlıkla spor yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Alanında uzman markaların, yüksek kaliteleri ile tasarladığı RenkliPilates Bantlarında ise her rengin farklı bir seviye ürünü gösterdiğini de belirtmek isteriz. Markaya göre değişen renk alternatifleri ile pek çok seçenekle karşınıza çıkan pilates bantlarını, başlangıç seviyesinden üst seviyelere doğru ilerlediğinden set halinde almanızı öneriyoruz.

Mavi, Pembe, Sarı, Yeşil, Mor, Kırmızı, Lacivert, Turuncu gibi enerji veren renk seçenekleri bulunan ÇokRenkliPilates Yoga Ürünlerinde, zevkinize hitap edebilecek birçok ürün bulabilirsiniz. Aerobik, Pilates, Step ve Yoga ürünlerinin tamamını sizin için tek sayfada toplayarak, alışverişinizi kolaylaştırmayı sağladık.

Online mağazamızdan ya da Telesipariş hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

 

daha fazla gösterdaha az göster