FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Teknoloji Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
20 Ürün
$filtreler$ ile 20 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 

DOCKERS

Dockers markası; 1970’ li yıllarda Almanya’ da kurulmuştur. Uzun zamandır ülkemizde de satışı yapılan Dockers markası modelleri, spor ve outdoor alanında ürettiği modellerin yanı sıra klasik stili ve tasarımlarıyla da Uluslararası bir başarı elde etmiştir.

Başarısını katlayarak büyüten Dockers markası; Uluslararası global pazara açılarak büyümeye devam etmiştir. Ayakkabı ve Bot alanında elde ettiği başarılarını, Giyim ve Tekstil modelleriyle pekiştiren Dockers; dünyaca tanınmış, kalitesi ile güven kazandıran, outdoor alanında yeniçağ açan bir marka haline gelmiştir.

Geniş bir koleksiyona sahip olan Dockers markası; gelişen dünyanın gereklilikleri, şehirde kullanımın getirdiği ihtiyaçları bilen ve doğa sporlarına özgü eşsiz tasarımları ile tüketicilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Outdoor modelleri ile alanında ismini sıkça duyduğumuz Dockers markası, Günlük aktivitelere entegre edilmiş modelleriyle de karşımıza çıkıyor. Sportif şıklığınızı korurken, aynı zamanda ayak yapısına uygun tasarlanan taban yapılarıyla, gün boyu konfor sunan Dockers günlük ayakkabı modelleri de tüketicilerinin takdirini kazanmaya devam ediyor.

Her mevsimde yanınızda yer alan, dünya modasına uygun tasarlanmış Dockers modellerini; korayspor.com sanal mağazamızdan satın alabilirsiniz. Sitemize üye değilseniz üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05’ i arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da yer alan, Dockers markasının tasarladığı; Günlük Ayakkabı, Çocuk Ayakkabısı, Outdoor Ayakkabı, Terlik, Günlük Bot Modelleri, Outdoor Bot Çeşitleri, Çizme Modellerini bulabilirsiniz.

Cazip fiyat seçenekleri ile her bütçeye uygun bir model bulabileceğiniz Dockers markası koleksiyonlarındaki, yeni sezon renk seçenekleri ile yüzlerce ürün sitemizde sizleri bekliyor. Kadın, Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarına uygun olarak, farklı taban yapıları ve farklı teknolojiler kullanılarak tasarlanan Dockers markasının yeni sezon modelleri arasında seçim yaparken zorlanacaksınız.

Dünyanın gözde markaları arasında yer alan Dockers markasının, Waterproof ve Waterresistant teknolojileri ile tasarlanmış, birbirinden şık Outdoor Bot modelini sunduğumuz sitemizde, tüm kargo gönderimlerinin ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Dockers markasının Günlük ve Outdoor spor dallarına uygun tasarlanan modellerini, spor kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilecek ve şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştıran korayspor.com mağazamızda, yüzlerce Dockers markalı ürün arasında, ihtiyaçlarınıza cevap verecek pek çok ürün bulabileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster