FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
10 Ürün
$filtreler$ ile 10 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

DELTA

Delta markası; son yıllarda adını giderek daha fazla duyduğumuz spor malzemeleri ve ekipman firmasıdır. Dış Ticaret, İthalat alanında büyük bir gelişme gösteren marka, neredeyse tüm spor dallarının ekipman ve malzemelerini tasarlayan tanınmış bir firmadır.

Delta; Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarında özel teknoloji kullanan ve kullanımın kolay olması adına farklı özelliklerde tasarlanan spor malzeme ve ekipmanların üreticisidir.

Delta markasının; gelişmiş teknolojileri kullanarak tasarladığı yeni sezon spor malzeme ve ekipmanlarını online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile alanında en çok tercih edilen spor markalarından olan Delta’ nın, ekipman ve malzemelerini Korayspor güvencesi ile satın alabileceksiniz.

Yoga ve Pilates, Futbol, Basketbol, Yüzme, Vücut Geliştirme, Skate, Fitness, Training, Voleybol ve Masa Tenisi gibi tüm spor dallarına uygun teknolojileri kullanarak, yenilikçi sezon tasarımları ve renkleri ile zenginleştirilen Delta spor malzeme ve ekipmanlarını sitemizde sizlerle buluşturuyoruz.

Delta markasının; Pilates ve Yoga Rulosu, Ağırlık Eldivenleri, Basketbol Topu, Badminton Topu, Kaykay ve Paten Malzemeleri, Paten Modelleri, Koruyucu Kask, Tekmelik, Dizlik, Ağırlık Kemeri, Koruyucu Paten Seti, Flanşlar, Pilates Topu, Düküm Plaka, Yüzücü Paleti, Yüzücü Bone, Vücut Geliştirme Ürünleri gibi farklı spor dallarında ürettiği, yeni sezon yüksek kaliteli ürün gruplarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Genç grubu (8-16 yaş) olarak tasarlanan Delta spor malzeme ve ekipmanlarını bulabileceğiniz bu kategorimizde, sezonun yeni renk ve desenlerinde pek çok ürün karşınıza çıkacaktır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen spor markası Delta, uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarının takdirini kazanıyor.

Delta Malzeme ve Ekipmanlarında; performansınıza destek olacak teknolojiler kullanılarak tasarlanan, bütçenize uygun birçok ürün mutlaka bulacaksınız. Delta Spor Ekipman modellerinde yeni sezon ürün modellerinin dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Her gün güncellenen sitemize, yeni eklenen Delta Malzeme ve Ekipman ürünlerini takip etmenizi öneriyoruz.

Delta spor ürünleri hakkında, ürün detayları sayfasına girerek bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerde kullanılan teknoloji, kullanım alanı, teknolojik yapıları, üretim özellikleri gibi birçok detaylı bilgiye sitemizden ulaşabileceksiniz.

Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Bunun dışında Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz. Korayspor.com, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Her Türlü Bilgi almak için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster