FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
28 Ürün
$filtreler$ ile 28 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:28 

COQUİ

Coqui markası; 2008 yılında ayakkabı sektörüne hızlı bir şekilde girerek, hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmiştir. Kadın, Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarına özel farklı tasarımlar yapan ayakkabı firmasıdır.

Coqui ayakkabı markası; renkliliği, hafifliği ve son olarak sağlık içim uyumlu materyalleri ile öne çıkıyor. Coqui; Ayakkabı tasarlarken ve üretirken, konforu ve rahatlığı vurgulamaktadır. Coqui Air malzemesinin güvenliği ve insan sağlığına uygun materyalleri ile ITC' den alınan kalite sertifikasına sahiptir.

Coqui markası; başarısının ana şifresini rahatlık olarak açıklıyor. Amacımız memnun müşteriler diyen Coqui, global dünya pazarına da açılarak ciddi başarılar elde eden bir firmadır. Evde veya işte, açık havada veya içeride, spor sırasında veya sonrasında, normal gün içinde kullanıma uygun tasarlanan Coqui ayakkabı modelleri rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihi oluyor.

Coqui markası tasarladığı ayakkabı, sandalet modellerinde; sezonun cıvıl cıvıl renk seçenekleri ve grafik desenleri ile çocukların beğenisini kazanırken, yetişkin kullanıcılarına da ekstra bir enerji katacaktır. Spor tarzınız ile kombinleyeceğiniz Coqui ürünleri ile dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Seçim yapmakta zorlanmanız halinde Coqui ayakkabı ve sandalet modellerini bulabileceğiniz kategorimizde; yaş grubu, ayak numarası, uygun spor dalı, fiyat aralığı, cinsiyet, renk gibi tercihlerinizi soldaki filtreleme alanından seçerek, alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Coqui markasının; Kadın Terlik, Çocuk Terlik, Erkek Terlik ve Sandalet modellerini dilerseniz, online mağazamız korayspor.com üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Online mağazamız üzerinden sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Yeni Sezon Coqui Çocuk Ayakkabılarını; Kız çocuk ve Erkek çocuk grubu olarak seçerek, sadece o gruba ait ürünleri de filtreleyebilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmaktadır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi olan Korayspor güvencesi ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster