FİLTRE
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  COLUMBİA

  Columbia markası; 1938 yılında, Gert Boyle tarafından Oregon eyaletinin Portland şehrinde kuruldu. Columbia, küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir. Ayrıca Amerika' nın kayak giyiminde önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

  Columbia markası, 1975 yılında Goretex teknolojili parkayı ilk olarak tanıttı. Qaud Parka modelinde ilk defa Interchange sistemli ürünlerini tanıttı. İlk Bugaboo parka doğdu ve Alp dağlarındaki disiplini ile kayakçıların giyiminde devrim yarattı. Marka ilerleyen yıllar ile teknolojilerini ileri taşıyarak, su geçirmez nefes alabilirlik teknolojisini geliştirildi. Yüksek performans gösteren, nem transfer teknolojisi Omni Dry geliştirildi.

  2000 yılında marka, Columbia Sportswear Şirketi Sorel markasını satın aldı. Ardından 2004 yılında, yine tanınmış Mountain Hardwear markasını satın aldı. Büyümeye devam etmek adına Columbia, 2006 yılında Montrail ve Pacific Trail markalarını da satın alarak bünyesine kattı.

  2008 yılında da Uluslararası Cilt Kanseri Derneği’nin önerdiği tek teknoloji olan patentli güneş koruma teknolojisi Omni Shade geliştirildi. Ve Columbia markası, güvenilirliğini bir kez daha kanıtladı. 2010 yılında ise firma, Forbes dergisi tarafından “en çok güven duyulan 100 marka” arasına seçildi.

  Gelişmelerine her geçen yıl bir yenisini ekleyen Columbia, yeni teknolojileriyle de tüketicilerinin memnuniyetini kazanarak, katlanarak büyümeye devam etti. Başarılarına her geçen yıl yenisini ekleyen marka, 2013 yılında dünyaca tanınmış National Geographic Adventure’ un “Yılın Donanımı Ödülü” nü kazandı.

  2014 yılında ise Sochi’de ABD, Kanada ve Rusya Serbest Stil Kayak Takımlarına sponsor olundu. Bu durum elbette Uluslararası başarılarını ve popülaritesini arttırmak için en önemli hamlelerinden biri oldu.

  2014-2016 yılları arasında markanın imzasını taşıyan birçok yeni ve geliştirilmiş teknolojilerden yararlanarak, kalitesini bir üst seviyeye daha taşıyan Columbia, başarısı ile dünya çapında global bir şirket haline geldi.

  Columbia markası; özellikli tasarımlarından dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabı ve aksesuar alanlarında geniş bir çeşitlilik sunmaya devam ediyor. Sürekli yenilenen teknolojiler ile ürünler işlevsel olma özelliği gösterirken, aynı zamanda modaya uygun olarak şık tasarımlarla tüketicilerine sunulmaktadır.

  Columbia markasının Giyim, Outdoor ve Aksesuar kategorilerinde tasarladığı, Erkek, Kadın ve Unisex cinsiyet grubuna uygun üretilen yeni sezon modellerini, sitemiz korayspor.com üzerinden sipariş verebileceksiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve firmamız, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

  Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

  daha fazla gösterdaha az göster