FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
10 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:10 

Çocuk Palet Çeşitleri ve Fiyat Aralığı

Çocuk Palet Modelleri kategorimizde, kalitesinden ödün vermeyerek güven sağlamış dünya spor markaları Arena, Speedo, Delta ve Dunlop dahil olmak üzere, birçok ünlü su sporları markasına ait yeni sezon Çocuk Palet Modelleri ve Fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

Çocuk grubu olarak tasarlanan, El ve ayak paletleri ile Yüzücü eldiveni ürün gruplarını sayfamızda bulabileceksiniz. Bu ürün gruplarına ait birçok farklı model, özellik, materyal seçenekleri bulunmaktadır. Yeni sezon Çocuk Palet Modellerinin yanı sıra dönem dönem satışta bulunan outlet ürünlere ve seçili ürünlerde geçici süreli olarak uygulanan İndirimli Fiyat Avantajlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni başlayan küçük sporcular için; yüzme antrenörlerinin önerisi olan, eğitim amaçlı kullanılmaya uygun paletlerin yanı sıra Profesyonel Çocuk yüzücülereuygun teknoloji ve özelliklerle tasarlanan Sporcu Çocuk Paletlerini de bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Tabandaki deformasyonu engellemek için özel olarak tasarlanan Dayanıklı Çocuk Paletlerinde, ihtiyacınıza uygun birçok ürün sizlere sunulmaktadır. Yüzme Paletlerinde; Silikon ve Lateks gibi esneklik sağlayan maddelerden imal edildiği için bedensiz, standart modeller üretilirken, kauçuk malzemeli Çocuk Ayak Paletleri numaralara göre sınıflandırılmaktadır.

Yüzme paletlerindeki diğer bir ürün grubu ise el paletleridir. Çocuk El Paletleri; yüzerken ele takılarak kullanılan, parmaklar arası perdeleme ile yüzmeyi kolaylaştıran bir ürün grubudur. El paletleri çocuk yüzücünün, performansını arttırırken, aynı zamanda düzenli kullanım ile sudaki hareket hızını geliştirmektedir.

Kaliteli Çocuk Paletleri; küçük sporcuların verimini arttırmak ve performansını desteklemek amacıyla kullanılmaktadır. Yüzmeyi kolaylaştırıp, hızlandırdığı için de, yüzmeyi hobi olarak gerçekleştiren çocuk ya da yetişkin bireyler de tercih edebilirler.

Yeni nesil dünya markalarının, %100 Orijinal Çocuk Palet Alternatiflerini sizlerle buluşturan Korayspor.com mağazamıza, kısa süren bir işlem ile üye olarak hemen sipariş verebilirsiniz. Sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece online mağazamızdan, 7 gün 24 saat sipariş oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz siparişinizi, telefon ile sipariş hattımız ile iletişime geçerek temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Siparişlerinizde; Kapıda Nakit Ödeme, Kredi Kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve Banka Havalesi/EFT şeklindeki ödeme yöntemlerinden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Ayrıca, Kredi kartınız ile vade farksız, peşinfiyatına 6 aya kadar taksit yapabileceksiniz.

daha fazla gösterdaha az göster