FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
1 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:1 

Çocuk Boks Malzemeleri ve Fiyatları

Çocuk Boks Malzemeleri kategorimizde; boks sporunun vazgeçilmez markalarının başında yer alan Everlast markası dahil olmak üzere pek çok markanın yeni sezon Çocuk Boks Malzemelerine ve Fiyat Bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Boks dünyasının kalitesiyle tanınmış ünlü markalarının, çocuk sağlığını ön planda tutarak tasarladığı Kaliteli Çocuk Boks Eldivenlerinde; avuç iç kısmında bulunan özel fileli kumaş sayesinde, eldivenin hava almasını ve elin terlemesini önleyen teknolojik materyallere sahip modelleri bulabilirsiniz.

Elin anatomik yapısına uygun, doğal kalıpla üretilen boks sporunun temel donanım ürünü olan Dayanıklı Çocuk Boks Eldivenlerinde; modeller arasında seçim yaparken, çocuğunuzun el bedenini de belirtmeyi unutmayınız.

Kullanışlı Çocuk Boks Ekipmanlarından, boks eldivenlerinin üzerindeki cırt bantlar kolay kullanım avantajı ve vuruşlarda üst düzey performans sağlayacaktır. Evrenselleşmiş spor markalarının tasarladığı OrijinalÇocuk Boks Malzemelerinin en önemlisi boks eldivenlerinde, kaliteli suni deri gibi dayanıklı malzemeler kullanılmıştır.

Çocuklarınızın antrenman esnasında kullanabileceği, birçok Unisex Çocuk Boks Malzemesini bu kategorimizde sizlere sunuyoruz. Boks sporunun, çok pahalı ve çeşit gerektiren malzemeleri yoktur. Aradığınız ihtiyaçlara cevap verecek UcuzÇocuk Boks Malzemelerini, bu kategorimizde kolayca bulacak ve sipariş verebileceksiniz.

Korayspor.com’ da bulunan tüm ürünler fiyat rekabeti açısından, diğer birçok firma karşısında daha ucuz ve kaliteli olan ürünlerinin yanında müşterilerine, uluslararası standartlarda bir mağazacılık hizmeti sunmaktadır. Korayspor.com, sizlerle buluşturduğu dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmayı başarmıştır.

Sitemize üye olarak Korayspor.com sayfamız üzerinden, 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telefon ile Siparişleriniz için, dilerseniz 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Temsilcilerimiz hemen siparişinizi alacak ve işleme girmesini sağlayacaktır.

Siparişlerinizde ödemenizi; Kapıda Nakit Ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ve banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz seçenek ile yapabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Kredi kartınız ile ödeme yapacaksanız; Güvenliğiniz için Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır… Sistemimiz sayesinde, korayspor sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Kredi kartı sahiplerinin diğer alışverişlerinde olduğu gibi internet alışverişlerinde de kesinlikle itiraz hakkı mevcuttur.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan; Yurtiçi Kargo ile Tüm kargo gönderimleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

daha fazla gösterdaha az göster