FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
10 Ürün
$filtreler$ ile 10 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:10 

BUSSO

Busso markası; kuruluşundan itibaren yüksek kalitesinden ödün vermeyen spor ekipmanları ve malzemeleri üretim firmasıdır. Dayanıklı materyalleri ile spor dünyasının vazgeçilmez isimlerinden olan Busso markası, sporcular başta olmak üzere geniş bir tüketici kitlesine sahiptir.

Günlük, Futbol, Training, Basketbol, Skate, Tenis, Fitness, Boks ve Yüzme spor dallarına uygun teknolojileri kullanarak, spor esnasında performansınıza destek olmak amaçlı tasarladığı spor ekipman ve malzemelerini sanal mağazamız korayspor.com’ da sizlerle buluşturuyoruz.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel yapılarda, farklı olarak tasarladığı spor ekipmanlarını kullanırken, ürünlerdeki yüksek kalite ve dayanıklılık dikkatinizi çekecektir. Sezonun canlı renk seçenekleri ile enerjinizi arttıran Busso markası, geniş ürün yelpazesi ile memnuniyetinizi kazanacaktır.

Çocuk aksesuar ve spor ekipmanlarında da karşımıza çıkan Busso markası ürünlerini, özellikle antibakteriyel ve insan sağlığına zarar vermeyen materyaller ile üretim yaptığından, gönül rahatlığı ile çocuklarınıza kullandırabileceksiniz.

Busso markasının; Kaleci Eldiveni, Boks Darbe Eldiveni, Basketbol Topu, Yoga Halkası, Pilates bandı, Bar, Masa Tenis Raketi, Kaykay ve Paten Malzemeleri, Yüzme Bonesi, Yüzme Tahtası, El Yayı, Basketbol Aksesuarları, Boks El Bandajı gibi pek çok spor dalındaki ürün gruplarına sitemizden kolayca ulaşarak, inceleyebileceksiniz.

Spor dünyasının tanınmış markası Busso’ nun tasarladığı, spor ekipman ve malzemeleri arasında ilgilendiğiniz spor dalına uygun pek çok ürününü bulabileceksiniz. Hangi spor dalı ile ilgileniyorsanız ilgilenin, sporun hayatınıza kattığı kaliteyi ve düzeni mutlaka fark edeceksiniz. Busso markası; sağlıklı yaşam stilinizde, sizlere eşlik edebilecek ve beğeninizi kazanacak bir markadır.

Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz. Siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Sitemizdeki, tüm kargo gönderimlerinin ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası olan Korayspor’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulmaktadır.

Verilerimize göre, sitemiz 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. Çünkü korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve korayspor.com, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster