FİLTRE
SEÇİMLER
7 Ürün
$filtreler$ ile 7 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 

ASOLO

Asolo markası; 1975 yılında, Giancarlo Tanzi tarafından kurulmuş bir İtalyan firmasıdır. Ancak firmanın ilk temeli 1946 yılında, Nervesa della Battaglia' daki küçük bir dükkanda dağ ayakkabısı üreten Zanatta Ailesi tarafından atılmıştır.

İlk yürüyüş botlarını icat eden kişi, firmanın kurucusudur. Giancarlo Tanzi, ilk Goretex astarlı ayakkabıların piyasaya sürülmesi ile de yakından ilgilidir. 1998 yılında yine aynı Zanatta Ailesinin üçüncü kuşağı tarafından satın alınarak; gelenek, etik ve yenilikçilik ilkelerini korumaya devam ettiler.

Her geçen yıl başarısını katlayarak yoluna devam eden Asolo markası, 2010 yılında Avrupa pazarının lider markalarından biri haline gelmiştir. Merkezi Nervasa, İtalya olan firma üretimlerine burada devam etmiştir.

2013 yılında Amerika’ da yayınlanan Backpacker Dergisi tarafından en prestijli marka olarak “Editörün Seçimi Ödülü” ne layık görülerek, başarısını dünya çapında duyurmuştur. Tüketicilerine aile geleneği olarak, yüksek kaliteli ve ayak yapısına uyumlu modeller tasarlayan Asolo markası, giderek büyüyen bir tüketici kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

2014 yılında ise marka, yenilikçi teknolojileri üzerine yoğunlaşarak mükemmel performans için sıcaklık/ağırlık oranını yapılandırarak, daha konforlu tasarımlar üretmeye başlamıştır. Yine Amerika yayıncıları tarafından ödüle layık görülerek, kalitesini dünyaya ispatlamıştır.

2016-2017 yıllarında Asolo Drifter Gv Unon modeli ile Alman ve Amerikan basınında ödülle taçlandırılmıştır. Kendi sınıfında, özellikle Outdoor alanında en yüksek kaliteli ürünler tasarlayan Asolo markası, yenilikçi modellerini yenilerini ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Günümüzde Asolo; 40 ülkede, yaklaşık 6000 perakende satış mağazasına sahip global bir şirket haline gelmiştir. Asolo markası, her zaman daha fazla kalite ve işçilik kelimelerini başarısının anahtarı olarak benimsemiştir.

Asolo markası outdoor alanındaki ürünlerinde; hafiflik ve maksimum konforun önemini, tasarladığı modeller ile bizlere yansıtmaktadır. Ergonomik uyum sağlayan modern malzemeler ile yeni teknolojileri kullanarak tasarladığı outdoor bot ve ayakkabı modelleri ile dünyadaki tüm tüketicilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Uluslararası faaliyet gösteren Asolo, dünya genelinde kalitesinden ödün vermeyen tanınmış markalara distribütörlüklerini vermektedir. Ülkemizde Asolo ürünlerini bulabileceğiniz Korayspor mağazalarımızdan ve online sitemizden güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren firmamız Korayspor, bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster