FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
100 Ürün
$filtreler$ ile 100 Product
  Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:100 

ASİCS

Asics markası, 1977 yılında Onitsuka Tiger’ ın isminin değişmesi ile ortaya çıkmıştır. Şirketin ismi, Latince “Anima sana in corpore sano” deyiminin baş harflerinden oluşuyordu: “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.” sözü, şirketin kuruluşundan beri Onitsuka’nın mottosuydu.

1986 yılında Asics markası; performansa odaklanan geleneksel rüküş ayakkabılarla görkemli bir görünümün arasına yerleşen Freaks, yapımında kullanılan gümüş rengi materyal ve yansımalı bölümleriyle tam anlamıyla bir darbe emiş gücü sağlayan Alpha Gel teknolojisini bünyesinde topladı. Asics Tiger’ ın Gel teknolojisi, dünya çapında hak ettiği pazarlama payına kavuştu.

Asıl dikkat çekmek istenen nokta; darbe emicileriydi. Ön ve arka ayağa yerleştirilen silikon temelli Alpha Gel sistemi, enerjiyi içinde tutuyordu ve dönemin rakip tamponlanma yeniliklerinden %28 daha etkili olduğunu kanıtlamıştı.

1990 yılında Asics; performans açısından bakıldığında darbelere karşı fazladan koruma sağlamak amacıyla kalıplanmış EVA tabana yerleştirilen üç yoğunluk noktalı basınç, Gel-Lyte III’ ü zirveye taşıyan temel özellik oldu.

1993 yılında ise Asics markası kendini geliştirmeye hızla devam etti. Asics Gel-Lyte V, daha esnek, hafif ve zamanına uygun bir ayakkabı olup, performans ayakkabısı popülaritesinin bugün bile sönmediğinin kanıtıdır.

Dünya standartlarındaki kaliteye sahip Asics markası, sezonun canlı renkleri ve tasarladığı özellikli taban yapısına sahip koşu ayakkabıları ile üstün performans yaratmaya devam ediyor. Profesyonel sporcuların ilk tercihleri arasında yer alan Asics markası, aynı zamanda günlük kullanım içinde idealdir.

Asics markasının; Ayakkabı, Çocuk, Koşu, Tenis ve Kadın kategorilerindeki ürün gruplarını ayrı ayrı inceleyebileceksiniz. Ürün detayları sayfasına girerek, o ürüne ait teknik bilgilere ve materyal yapılarına da ulaşabileceksiniz.

Günlük, Koşu, Indoor, Tenis ve Voleybol spor dallarına uygun teknolojiler kullanılarak üretilen, yeni sezon Asics markası modellerini, online mağazamıza üye olarak sipariş verebileceksiniz. Dilerseniz, telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

Dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunan korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Verilerimize göre; korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. Bünyesindeki dünya markalarını binlerce müşterisine güvenle ulaştıran korayspor.com’ da, diğer mağazalarımızda satışa sunduğumuz tüm marka ve modelleri kolayca bulabilirsiniz.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster