FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 

ANTARCTİCA

Antarctica markası; 1988 yılında kurulan bir Kanada şirketidir. Antarctica üretimlerini ilk yıllarında kanada yaparken, 2002 yılından sonra Çin, Malezya, Tayvan ve Türkiye’ de evrensel bir marka haline gelerek, dünya çapında bir ihracat başarısı sağlamıştır.

Antarctica, kaliteli ayakkabı ve ürünler üretmek için çalışan Kanada menşeili bir ayakkabı şirketidir. 2010 yılında önemli bir atılım yapan Antarctica markası, online ticaret alanına girerek yeni bir döneme başlamıştır. Her yaş grubunun kolaylıkla ürün bulabileceği Antarctica markası ile ailenizin tüm bireyleri kendi stil ve tarzına uygun modelleri bulabilecektir.

Kanada kökenli Antarctica markası; Outdoor alanında kanıtladığı kalitesi ve üstün performanslı modelleri ile zorlu hava koşullarında bile ısı yalıtımlarının konforunu yaşayacaksınız. Dört mevsimlik kullanıma uygun tasarlanan ürün modellerinin yanı sıra sadece trekking, hiking gibi doğa sporları için ekstra performans ve donanıma sahip bot ve ayakkabı çeşitlerini de bulabileceksiniz.

Online mağazası ile markanın mirası olan değerlere sadık kalarak, görsel tasarım ve kullanım kolaylığı ile satışa sunduğu outdoor ayakkabı, bot ve çizme modelleri ile tüketicilerinin beğenisini kazanıyor. 2000 yılından bu yana katlanarak artan, dünya çapındaki ticari başarısı ve prestiji ile dünya genelindeki yatırımlarına günümüzde de devam etmektedir.

Yüksek başarıları ve üstün performansı ile dikkat çeken marka, GNK grourp dünya yatırımcısı tarafından satın alındı. Antarctica markasının kendi mağazalarının yanında, franchise olarak faaliyette olan mağazalarını da satın alınmıştır.

Dünya çapındaki satışlarına Antarctica markası ile devam ederken, kısa süre önce ülkemizde de tüketicilere sunulmuştur. Korayspor.com adresimizden satın alabileceğiniz markanın; Outdoor alanına özel tasarlanmış Ayakkabı, Bot, Outdoor ve Kadın kategorilerinde satışa sunulan yeni sezon ürün gruplarını bulabileceksiniz.

Antarctica Kadın Kar Botu ve Antarctica Erkek Kar Botu çeşitlerinin yeni sezon modellerini ve tüm ürünlerde kullanılan teknoloji, materyal, renk seçenekleri gibi teknik donanım bilgilerini de online mağazamız korayspor.com’ da sizlere sunuyoruz.

Farklı fiyat aralıklarında, her bütçeye uygun olarak satışa sunulan Antarctica outdoor bot ve ayakkabı modellerindeki, seçili ürünlerde dönemsel olarak uygulanan kampanyalı fiyat avantajlarından da sitemizde yararlanabilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ’ da satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinaldir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

Unutmayın; tüm mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster