FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1723 Ürün
$filtreler$ ile 1723 Product
  Sayfa:1/67  Ürün Sayısı:1723 

Adidas

Adidas markasının, genel merkezi Almanya’ da küçük bir kasaba olan Herzogenaurach’ tır. Bu küçük kasabada ayakkabı yaparak satmaya başlayan Rudolf ve Adolf Dassler kardeşler, ilerleyen dönemlerde birbirine düşman olacaklardır. 2. Dünya Savaşı ile araları iyice açılan ve normalde de pek anlaşamayan bu kardeşlerden; Adolf Adidas markasını, Rudolf ise Puma markasını kurar.

Her iki markanın da genel merkezleri Herzogenaurach kasabasında bulunmaktadır. Dünyaya kendini kanıtlamış iki dev marka olmayı başaran kardeşler, maalesef ki birbirine küs olarak vefat ederler. Günümüze kadar gelmeyi başaran, bu tanınmış markalardan biri olan Adidas; ismini kurucusu olan Adolf (Adi) Dassler (Das)‘den almıştır.

Adidas’ın, üç çizgili ilk ve efsane logosu da, kurucusu Adolf Dassler tarafından dizayn edilmiştir. Avrupa’nın en büyük spor ürünleri markası olan Adidas’ın, 3 yapraklı ünlü logosu ise 1971 yılının Ağustos ayında belirlendi. Logo günümüzde ise Adidas Originals koleksiyonunu temsil etmeye devam ediyor.

Sporseverlerin, gençlerin ve şık giyinerek, rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin favori markası haline gelen Adidas, 2001 yılında “Impossible is nothing” yani “İmkansız diye bir şey yoktur.” sloganını ile 50 milyon dolarlık reklam kampanyası ile tüketicilerinin dikkatlerini üzerine çekerek, beğenilerini kazanmıştır.

Değeri yaklaşık olarak 15 milyar dolar civarına olan Adidas; 2005 yılında ciddi bir bütçe ayırarak İngiliz rakibi olan Reebok’ ı satın alarak hedeflerini ikiye katlamıştır. Online Pazar payı da bulunan bu tanınmış marka, dünya çapında en çok tercih edilen spor markalarının ilk sıralarında yer almayı başarıyor.

Birçok ülkede, kaliteli ve güvenilir firmalar ile çalışan Adidas markasının; farklı spor dallarındaki tüm yeni sezon ürün gruplarına korayspor.com sitemizden kolayca ulaşabileceksiniz. Tüm Korayspor mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Adidas markasının tasarladığı; Ayakkabı, Giyim, Futbol, Tenis, Çocuk, Koşu, Basketbol, Outdoor, Fitness, Ekipman ve Aksesuar modellerini, sezonun yeni canlı renk seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. Her bütçeye uygun ürünleri bulabileceğiniz, farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan efsane Adidas markası ürünleri ile dünya standartlarında kalite kullanmanın keyfini yaşayacaksınız.

Günlük, Koşu, Futbol, Training, Basketbol, Outdoor, Tenis, Fitness, Yüzme ve Voleybol spor dallarına uygun, o alana özel teknolojiler kullanılarak üretilen, ekstra performans ve verimlilik sunan Adidas markası ürünlerini sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz.

Dünyaca popüler Adidas özel koleksiyonları; Stella Mc.Cartney, Messi, Superstar, Stan Smith, Ace, Porsche Design, Skystalker, Cold Blooded, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi pek çok özel koleksiyonun, yeni sezon olarak yenilenerek dizayn edilmiş modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Unutmayın, korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Bunun dışında Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul' da 30 mağazası bulunan firmamız, Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Korayspor.com bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmıştır.

daha fazla gösterdaha az göster