FİLTRE
Özellik Filtreleme
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
604 Ürün
604 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/13  Ürün Sayýsý:604 

Adidas Ayakkabı

Adidas Ayakkabı kategorimizde; dünyanın en seçkin markalarından olan Adidas markası tarafından, hem günlük alanda hem originals, koşu, futbol, basketbol, outdoor, yüzme ve training gibi spor alanları için kullanmaya uygun, yeni teknolojilerle tasarlanmış Adidas Ayakkabı modellerini sizlere sunuyoruz.

Adidas Ayakkabı kategorimizde ürün tipine göre; Natural Ride gruplarına göre sınıflandırdığımız modelleri bulabilirsiniz. Böylece ayak yapınıza en uygun modeli kullanacak ve ayak sağlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Adidas Ayakkabı gruplarında kullanılan bu özel teknolojiler ile spor ve antrenmanlarınızda verimliliğinizi en üst düzeyde hissedeceksiniz. Adidas Ayakkabı modellerinde teknik olarak; Elite, Profesyonel, Yarı Profesyonel ve Amatör olarak sınıflandırdığımız modellerden, beğendiklerinizi kategorimizden listeleyebileceksiniz.

Adidas Ayakkabı modellerinde, futbol alanında oynadığınız mevkii esas alınarak üretilmiş; Genel, Hücum ve Orta Saha için özel olarak tasarlanan Adidas Ayakkabı kategorimizden inceleyebilirsiniz. Adidas Ayakkabı kategorimizde, yaş grubuna göre; Bebek (0-3), Çocuk (3-8), Genç (8-16) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Farklı fiyat seçenekleriyle her bütçeye uygun ürün bulabileceğiniz Adidas Ayakkabı, seçili ürünlerde uygulanan kampanyalı fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Erkek, Kadın, Çocuk ve Unisex cinsiyet grubuna özel olarak üretilen; Superstar, Stan Smith, Cold Blooded, Messi ve Skystalker gibi pek çok koleksiyonun, Adidas Ayakkabı kategorimizden ulaşabilirsiniz. Islak Zemin, Çim Saha ve Halı Saha zemin yapılarına uygun teknolojiler kullanılarak tasarlanan, dünyanın en çok tercih edilen Adidas Ayakkabı ürünlerini bu kategorimizde sizlere sunuyoruz.

Adidas Ayakkabı modellerinde dikkatinizi çekmek istediğimiz bir diğer husus ise oynadığınız sahanın zeminidir. Farklı zemin yapılarında, üstün performans göstermeniz için tasarlanan ve farklı taban yapılarına sahip Adidas Ayakkabı ürün gruplarıdır. Kullanım alanına göre değişiklik gösteren Adidas Ayakkabı modelleri içerisinde en çok kullanılan Goretex teknolojisidir. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli.

Sipariş sırasında, korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Unutmayın, Korayspor sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster