FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
18 Ürün
18 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 

Yeni Sezon Fitness Ürünlerinde Marka ve Fiyatlar

Yeni Sezon Fitness Ürünleri kategorimizde; yüksek kaliteli uluslararası spor markaları Nike, Adidas, Puma, Reebok, Altis, Voit, Live up, Delta, Everlast, Hattrick, Busso  ve Povit dâhil olmak üzere, onlarca seçkin spor markasının,  Yeni Sezon Fitness Ürünleri ve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Fitness Ürünleri kategorimizde; Kondisyon ürünleri, Pilates-yoga ürünleri ve Vücut geliştirme ürün gruplarına bir alt kategoride ulaşabilirsiniz. Spor ve fitness çalışmalarınızda yanınızda olacak, global markaların dayanıklı ve kolay kullanım sunan KaliteliYeniFitness Ürünlerine online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Dünyaca tanınmış markaların imzasını taşıyan; Koridor barfiksi, Atlama ipi, Aerobik bandı, Yoga halkası, Şınav barı, Ağırlık eldivenleri, Dambıllar ve Ağırlık Setleri, Egzersiz Aletleri, El yayı, Yoga ve egzersiz matları gibi farklı ürün gruplarının, ileri teknolojilerle üretilen Yeni Sezon Orijinal Fitness Ürünlerini bulabilirsiniz.

Günlük aktivitelerinize uygun üretilen Yeni Sporcu Fitness Ürünlerinin yanı sıra Training ve Fitness spor dallarına uygun olarak, farklı teknolojilerle tasarlanmış ürün gruplarını da ayrı alt kategorilerde inceleyebilirsiniz. Son yıllarda yeni neslin vazgeçilmezleri arasına giren Fitness spor dalları ile hem formunuzu koruyacak, hem de sağlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

Hem enerji harcayarak kalori yakmak, hem de zihinsel motivasyon açısında olumlu olacak antrenman ve çalışmalarınızda kullanmanız amacıyla; performansınızı desteklemek, sporunuzdan maksimum verim almak, olası sakatlanmaların önüne geçmek, hareketlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmış Yeni Sezon Kondisyon Ürünleri ile spor dünyanıza renk katacaksınız.

Dönemsel uygulanan Kampanyalar ile seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarını online mağazamızı takip ederek yakalayabilir, global standartlardaki yüksek kaliteyi, cazip fiyatlarla almanın tadını çıkartabilirsiniz. Üye olarak online sipariş verebilirsiniz. Günün her saatinde, sitemize üyeliğiniz ile giriş yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz, 0850 520 02 05 numaramızdan, yetkili temsilcilerimiz ile irtibat kurarak da sipariş verebilirsiniz. Ancak, sitemizde belirtilen mesai saatleri içerisinde telesipariş hattımızdan yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Sipariş tutarınıza ve ödeme şeklinize bakmaksızın, online mağazamızdan vereceğiniz tüm siparişlerinizde “Ücretsiz Kargo” avantajımız ile alım yapabileceksiniz. Sipariş gönderimleriniz Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olduğumuzdan, bu firma ile yapılmaktadır.

444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, mesai saatlerimiz içerisinde yardım alabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster