FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:6 

Wilson Kadın Ekipmanları ve Kullanılan Teknolojiler

Wilson Kadın Ekipmanları kategorimizde; profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayan amatör sporculara da hitap eden dünyanın en seçkin spor markası Wilson’ın, yeni sezon son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış tüm Wilson Kadın Ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Wilson Kadın Ekipman malzemelerinde; badminton topu çeşitleri, raket titreşim önleyici, tenis topu çeşitleri, voleybol topu modelleri, tenis raketi çeşitleri, tenis raket kılıfı, raket çantası modelleri, badminton raket setleri ve birçok tenis aksesuar ürününü bulabileceksiniz.

 

Korayspor.com’ da satışa sunulan tüm marka ve ürünlerin tamamı orijinaldir. Diğer alanlarda olduğu gibi adını en çok tenis alanında duyduğumuz Wilson markasının; yeni sezon ekipmanlarının dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan kampanya dahilindeki indirimli fiyat fırsatlarını da kategorimizde bulabilirsiniz.

 

Wilson Kadın Ekipmanları kategorimizde; tenis malzemeleri, voleybol malzemeleri ve badminton malzemelerini ayrı ayrı gruplarda görüntüleyebilir, kullanılan spor dalına uygun teknolojilerle üretilmiş yeni sezon Wilson Kadın Ekipmanlarına buradan ulaşarak karşılaştırabilirsiniz. Wilson Kadın Ekipmanları arasında yer alan tenis raketlerinde, karbon nanotüp kompozit malzemeler kullanarak tenis raketinde en iyi marka olmayı sağlamıştır. Daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale getirilirken, raketteki titreşimi azaltmış ve oyuncuların raket kontrolünü daha da kolaylaşmıştır.

 

Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, tartışmasız sektörün en iyileri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Dünya standartlarında bir kalite ile üretilen Wilson Kadın Ekipmanlarının, sağlığa uygun ve kullanım kolaylığı sunacak şekilde tasarlanması da tercihinizi bu yönde yapmanızı sağlıyor. Özellikle hatırlatmak isteriz ki, raket seçimi yaparken dikkate almanız gereken unsurlar; Kafa Ölçüsü, Uzunluk, Ağırlık ve Denge olmalıdır.

 

Tüm Wilson Kadın Ekipmanlarını bulabileceğiniz sitemizde, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Online mağazamız üzerinden, sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0 850 520 0205 numaramızı arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Siparişlerde ödemenizi; Kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüz yöntemle yapabilirsiniz. Güvenliğiniz için Kredi Kartı Alışverişlerinizde Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanılmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

 

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Çünkü Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunmaktadır. Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster