FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Wilson Kadın Ekipmanları ve Kullanılan Teknolojiler

  Wilson Kadın Ekipmanları kategorimizde; profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayan amatör sporculara da hitap eden, spor alanındadünyanın güvenini kazanmış Wilson markasının imzasını taşıyan, yeni sezon gelişmiş teknolojiler kullanılarak tasarlanmış tüm Wilson Kadın Ekipmanlarına ve Fiyat Bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Wilson Kadın Ekipmanları kategorimizde; Tenis malzemeleri, Voleybol malzemeleri ve Badminton malzemelerini ayrı ayrı gruplarda görüntüleyebilir, kullanılan spor dalına uygun teknolojilerle üretilmiş yeni sezon Wilson Kadın Sporcu Ekipmanlarına buradan ulaşarak, ürünlerin teknik detaylarını karşılaştırabilirsiniz. 

  Badminton topu çeşitleri, Raket titreşim önleyici, Tenis topu çeşitleri, Voleybol topu modelleri, Tenis raketi çeşitleri, Tenis raket kılıfı, Raket çantası seçenekleri, Badminton raket setleri ve birçok Tenis Aksesuarları ürün gruplarının da içerisinde yer aldığı Wilson Orijinal Kadın Ekipmanlarını online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz.

  Diğer alanlarda olduğu gibi adını en çok tenis alanında duyduğumuz Wilson markasının; yeni sezon ekipmanlarının dışında, kısa dönemli temin edilen outlet ürünleri ve seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat ve Kampanyalarını da kategorimizde bulabilirsiniz.

  Evrensel standartlarında bir kalite ile üretilen Wilson Ergonomik Kadın Ekipmanlarının, sağlığa uygun ve kullanım kolaylığı sunacak şekilde tasarlanması da tercihinizi bu yönde yapmanızı sağlıyor. Özellikle hatırlatmak isteriz ki, raket seçimi yaparken dikkate almanız gereken unsurlar; Kafa Ölçüsü, Uzunluk, Ağırlık ve Denge olmalıdır.Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson Tenis Raketleri, tartışmasız sektörün en iyileri arasında ilk sıralarda yerini alıyor.

  Wilson Kadın Raketleri arasında yer alan tenis raketlerinde, karbon nanotüp kompozit malzemeler kullanarak tenis raketinde en iyi marka olmayı sağlamıştır. Daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale getirilirken, raketteki titreşimi azaltmış ve oyuncuların raket kontrolünü daha da kolaylaşmıştır.

  Tamamı orijinal ürünler ile sizlerin güvenini kazan online mağazamız Korayspor.com’ da, sistem güncellenmesi yapılmadığı ve sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Online mağazamız üzerinden, sitemize üye olarak ya da telefonla sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızdaki, ilgili temsilcilerimize siparişinizi iletebileceksiniz.

  Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

   

  daha fazla gösterdaha az göster