FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Wilson Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

  Wilson Erkek Ekipman kategorimizde; Voleybol ve badminton spor dallarının gereksinimlerini karşılamak ve sporcunun performansına üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla, uygun teknolojilerle üretilmiş yeni sezon Wilson Erkek Ekipmanlarına ve Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

  Kaliteli Wilson Erkek Ekipman kategorisinde; Badminton topu çeşitleri, voleybol topu modelleri ve badminton raket setleri birçok ürün grubunu bulabileceksiniz. Her yaşa uygun, üstün performansınıza destek olabilecek ve kolay kullanım sağlayan seçenekler ile satışa sunulan Wilson Kullanışlı Erkek Ekipmanlarını sayfamızda bulabileceksiniz.

  Daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelmiş, Wilson Erkek Voleybol Topları ile oyuncuların kontrolü, hareket özgürlüğü daha da kolaylaşmıştır. Profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayanlara da hitap eden dünyanın en seçkin spor markasının tasarladığı OrijinalWilson Erkek Ekipmanlarının, yeni sezon alternatiflerini buradan inceleyebilirsiniz.

  Yumuşak poliüretan deri, kumaş destekli butil iç astar, lateks iç lastik, yüksek kaliteli sentetik deri,  dirençli kauçuk balon gibi farklı özellikleri bulunan, yüksek kaliteli materyaller ile tasarlanan voleybol topu seçeneklerini içeren DayanıklıWilson Erkek Ekipmanları tercih sebebi oluyor.

  Ağırlığı ortalama markaya göre farklılıklar gösterse de 4,74-5,50 gram arasında değişen, bütün Uluslar Arası Turnuvalarda kullanılan, vuruş için özel mantar bölüm ve 14-16 adet kaz tüyünden oluşan Wilson Erkek Badminton Topları, oyuncu tecrübelerine göre değişiklik göstermektedir. Badminton Topları;Yavaş(yeşil bantlı), Orta hızlı(mavi bantlı) ve Hızlı (kırmızı bantlı) olarak tasarlanmaktadır.

  Uygun Fiyatlı Wilson Erkek Ekipman alternatiflerimizi bulabileceğiniz online mağazamızda, kısa dönemli uygulanan Kampanyalardan da yararlanabileceksiniz. Seçili ürünlerdeki indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilir, online mağazamızdan sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

  Telesipariş için; 0850 520 02 05 numaramızı arayabilir, ilgili müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile telefon ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ancak telesipariş hattımıza, 08:30 - 19:30 saatleri içerisinde ulaşmanız gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

  Yurtiçi Kargo ile yapılan sipariş gönderimleriniz, “Ücretsiz Kargo” avantajı ile sizlere yollanmaktadır.

  Verilerimize göre; Korayspor.com, 2017 yılı içerisinde, tam 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan Korayspor.com’ da, diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster