FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
6 Ürün
6 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:6 

Wilson Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Wilson Erkek Ekipman kategorimizde; tenis malzemeleri, voleybol malzemeleri ve badminton malzemelerini ayrı gruplarda görüntüleyebilir, kullanılan spor dalına uygun teknolojilerle üretilmiş yeni sezon Wilson Erkek Ekipmanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Wilson Erkek Ekipman kategorisinde; Badminton topu çeşitleri, raket titreşim önleyici, tenis topu çeşitleri, voleybol topu modelleri, tenis raketi çeşitleri, tenis raket kılıfı, raket çantası modelleri, badminton raket setleri ve birçok tenis aksesuar ürününü bulabileceksiniz. Wilson Erkek Ekipman tenis raketlerinde, karbon nanotüp kompozitler kullanarak tenis raketinde en iyi marka olmayı sağlamıştır.

Daha hafif, daha güçlü ve daha dayanıklı hale gelmiş, raketteki titreşim azalmış ve oyuncuların raketi kontrolü daha da kolaylaşmıştır. Üst düzey tenisçilerin ilk tercihi olan Wilson raketleri, tartışmasız sektörün en iyileridir. Profesyonel sporcuların yanı sıra yeni başlayanlara da hitap eden dünyanın en seçkin spor markasını, Wilson Erkek Ekipman ve Aksesuar ürünlerindeki yeni sezon modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Seçili ürünlerdeki indirimli fiyat fırsatlarından yararlanabilir, online mağazamızdan sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Korayspor.com sitesinde satışı yapılmakta olan tüm ürünler sipariş ödemesinin onaylandığı andan itibaren maksimum 5 iş günü içerisinde kargolanır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile gönderimler yapılmaktadır. Korayspor.com’ dan vereceğiniz tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Ayrıca alışverişlerinizde, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı Maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talep edebilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster