FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
2 Ürün
$filtreler$ ile 2 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:2 

UHL SPORT

Uhl Sport markası; 1948'de Karl Uhl tarafından kuruldu. 1953 yılında şirket, spor ayakkabı üreticileri için futbol botları üretmeye başladı.

Her geçen yıl sektördeki tecrübesinden yararlanan Uhl Sport markası, ilerleyen zamanda Spor bandajları, Futbolcu ve Kaleci Eldivenleri gibi birçok yeni ürün grubunu da bünyesine kattı. Ayrıca şirket; 2002 yılından bu yana futbol, hentbol ve basketbol spor dallarında çok markalı bir strateji yürütmektedir.

Uhl Sport markasının; özellikler Futbol spor dalında, Kaleci Eldivenleri grubunda uzmanlaştığını da belirtmek isteriz. Uhl Sport, dünya çapında 80 dağıtım ortağını bulunan global bir markadır. Firma, 1998 yılında şirket Uhl ailesi tarafından Daiss ailesine satılmıştır.

Dünya Futbol alanında, birçok müsabakada top modelleri ve kaleci eldivenleri ile adından söz ettirmeyi başaran Uhl Sport markası; yıllar içerisinde ülkemizde de yerini almayı başardı. Öyle ki kısa sürede profesyonel ve amatör futbolcuların yanı sıra futbolu hobi haline getirenlerinde vazgeçemediği en çok tercih edilen Futbol markalarından oldu.

Online mağazamızda Uhl Sport markasının; Erkek Kaleci Eldiveni, Futbol Tozluk çeşitleri, Erkek Kaleci Şortu, Erkek Kaleci Pantolonu gibi yeni sezon pek çok ürün grubunu bulabilir ve ürün detaylarına girerek, teknik donanım özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Sezonun yeni renk seçenekleri kullanılarak, son teknolojiler ile zenginleştirilerek tasarlanan yeni sezon Kaleci Eldivenlerinin yanı sıra Uhl Sport markasının; Kaleci Spor Giyimi ve Antrenman Giyim ürünlerini de sitemizde kolayca bulabileceksiniz.

Uhl Sport Ürün Modellerinde, her bütçeye uygun modellerin yanı sıra seçili ürünlerde kampanya dahili fiyat fırsatlarını yakalayabilir ve sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri, sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterlidir. Dilerseniz, telesiparişleriniz için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

Hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster