FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
4 Ürün
$filtreler$ ile 4 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 

TOREAD

Toread markası; 1999 yılının Ocak ayında kurulan bir outdoor spor mağazasıdır. Doğa sporlarının her alanında kullanılan, gelişmiş teknolojilerle tasarlanan ürün grupları ile marka dünya pazarına açılarak, önemli bir alana sahip olmuştur.

Toread markası günümüzde, Çin Outdoor endüstrisindeki en büyük ve yenilikçi geliştirme merkezine sahiptir. Uluslararası pazarda bulunan ünlü Toread markası, pek çok ülkede kullanıcılarının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Toread markası; Çin dış pazarının lideridir. Yüksek kalitesi ve uygun fiyat politikası ile kalitesinden ödün vermeyen marka, global pazarda en çok tercih edilen Outdoor markalarının ilk sıralarında yer alıyor. Dayanıklı materyalleri ve özel teknolojileri ile Outdoor Spor dalına uygun tasarlanan ürün gruplarının üreticisi Toread marka modelleri, ülkemizde de kullanıcıları ile buluşuyor.

Yeni sezon olarak tasarlanan Toread markasının; Erkek Outdoor Pantolonu modellerini online mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Sipariş sırasında, korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da arayabilirsiniz.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

Tüm kargo gönderimleri ücretsizdir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan yurtiçi kargo ile gönderimlerinizi yapmaktayız. Ürünlerimiz, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir. Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre 1- 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza yurtiçi kargo varış şubesi ve süreci sms olarak gönderilmektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz. Her Türlü Bilgi ve Sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster