FİLTRE
SEÇİMLER
18 Ürün
$filtreler$ ile 18 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:18 

THERMOFORM

Thermoform markası; zamanla globalleşen ve kullanıcıların güvenini kazanarak, her geçen gün biraz daha büyüyen Hazal Tekstil Giyim San. ve Tic. Ltd. Şti. 'nin tescilli markasıdır. Thermoform; Türkiye başta olmak üzere Avusturya, Benelux, Çin, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Norveç, Polonya, Romanya, Rusya, İsveç, İsviçre, Ukrayna, İngiltere ve Amerika’ da tüketicileri ile buluşuyor.

Doğal iplik ve teknolojik özel kumaş ve materyaller ile üretim yapan Thermoform markası, vücuttaki teri emerek, nemi ve ıslaklığı dışarı atan özellikleri ile bir dünya markası haline gelmiştir. İnsan sağlığına etki edebilecek hiçbir zararlı madde kullanılmadığına dair Oeko-Tex Standart 100 sertifikası bulanan Thermoform markası, kullanıcılarından aldığı olumlu geri bildirimler ile ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

Günlük yaşamda veya sportif aktivitelerde hareket eden vücut, terlemeye başlar. Hiçbir tekstil ürünü vücudumuzun terlemesini engellemez. Ancak özel teknolojili malzemeler ile teri hızlıca buharlaştırarak yaşam kalitenizi arttıracaktır.

Kadın, Erkek, Çocuk ve Unisex cinsiyet gruplarına özel farklı tasarımlar yapan Thermoform markası; Koşu ve Outdoor spor dallarına uygun teknolojiler kullanılarak üretilen yeni sezon ürün gruplarını sitemizden temin edebilirsiniz.

Thermoform markasının; Unisex Outdoor Çorabı, Snowboard Eldiveni, Polar Eldiven, Çocuk Termal Uzun Kollu İçlik, Kadın Termal Alt İçlik, Kadın Termal Uzun Kollu İçlik, Erkek Termal Alt İçlik, Erkek Termal Kısa Kollu İçlik, Erkek Termal Uzun Kollu İçlik, Polar Boyunluk, Polar Bere ve Kar Maskesi gibi birçok yeni sezon ürün gruplarını bulabilirsiniz.

Thermoform Çocuk kategorisi ürün gruplarını; Genç (8-16) yaş olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Aradığınız yaş aralığı, marka seçimi, kullanılan teknolojiler, cinsiyet, fiyat aralığı, koleksiyon ismi, spor dalı, renk tercihinize göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan, kullanışlı Thermoform ürün gruplarını, online mağazamız korayspor.com üzerinden üye olarak sipariş verebilirsiniz. Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz, telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Telefon ile Sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi olan Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir.

daha fazla gösterdaha az göster