FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Spor Dalı Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
29 Ürün
29 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:29 

Tenis Gbb Çocuk Koleksiyonu

Çocuk Tenis Ürünleri kategorimizde, dünya tenis sektörünün en popüler markaları; Adidas, Asics, Wilson ve Head başta olmak üzere, pek çok tanınmış markanın, kendi geliştirdiği ileri düzey teknolojiler ile tasarladığı, yeni sezon Çocuk Tenis Ürünleri ve Fiyat Bilgilerini bulabileceksiniz.

Yeni Sezon Çocuk Tenis Ürünlerinin yanı sıra kısa dönemli temin edilen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan Kampanyalı Fiyat Fırsatlarını da sitemizde bulabileceksiniz. Çocuk ve Genç yaş gruplarında sınıflandırılan ürünlerde, her yaş grubuna uygun pek çok ürün bulabileceksiniz.

Mavi, Beyaz, Gri, Turuncu, Siyah, Mor ve Pembe gibi sezonun trend renkleri ile yenilenen, dünya markalarının kendine özgü tasarımları ile yeni bir soluk getirdiği Çocuk Renkli Tenis Ürünlerinin, cıvıl cıvıl renkleri enerjinizi yükseltirken çocuk kullanıcılarında beğenisini kazanacaktır.

Performansı yükseltmek için global markalarca tasarlanan Orijinal Çocuk Tenis Ürünleri sayesinde, çocuklarınız hem tenis sporu ile enerjilerini atabilecek, hem de kendilerini geliştirebilecekler.

Vücudun her yerini çalıştıran tenis sporu ile çeviklik kazanan çocuklarınızın, hız kazanmasına yardımcı olacak Çocuk Kaliteli Tenis Ayakkabıları ile performanslarının olumlu yönde değiştiğini fark edeceksiniz.

Tenisin çocuklarınız üzerinde; hem fiziki ve hem de karakter gelişimi üzerinde olumlu faydaları olduğundan, spora devamlılığını sağlamak adına uygun ekipman, ayakkabı ve giysi kullanmaları onlara yardımcı olacaktır. Çocuk Kullanışlı Tenis Giyimlerini de sunduğumuz kategorimizde; vücut ısınızı dengeleyen ince, yumuşak, nefes alabilen kumaşlar kullanılmaktadır.

Özel Teknolojili Çocuk Tenis Ürünleri; Tenis tişörtü, Tenis etek, Tenis ayakkabısı, Tenis raketi, Tenis raket seti gibi farklı ürün gruplarını da içerisinde bulundurmaktadır. Rearfoot gel cushioning sistem, Speva midsole material,Trusstic sistem, Adiwear, Climalite gibi özel teknolojilerle tasarlandığından ekstra konfor ve rahatlık sunan Çocuk Tenis Ürünleri içerisinde aradığınız ürünü mutlaka bulacaksınız.

En yeni ürünleri bulabileceğiniz online mağazamıza üye olarak, sipariş verebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Telesipariş hattımız 0850 520 02 05’ i sitede belirtilen mesai saatlerimiz içerisinde arayarak da sipariş oluşturabileceksiniz.

Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibiyle Korayspor, dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışı sunmaktadır.

daha fazla gösterdaha az göster