FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
7 Ürün
7 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:7 

Stiga Kadın Ekipmanları ve Kullanılan Teknolojiler

Stiga Kadın Ekipmanları kategorimizde,; masa tenisi malzemelerinde dünyanın en çok tercih edilen markasının tüm yeni sezon Stiga Kadın Ekipmanlarını bulabilirsiniz. Kadın ve unisex ürün grubuna özel, ayrı olarak tasarlanan Stiga Kadın Ekipmanlarına da bu kategorimizden inceleyebilirsiniz.

 

Stiga Kadın Ekipmanlarında; en çok tercih edilen modellerden masa tenisi raketleri, pinpon topları ve çeşitleri, masa tenisi setleri, masa tenisi ağları, masa tenisine özel raket kılıfları gibi pek çok ürünü Stiga Kadın Ekipmanları kategorisinde bulabilirsiniz. Stiga Kadın Ekipmanları arasında yer alan, masa tenisi raketleri Offensive NCT, hafiflik, hız ve kontrol sağlamaktadır.

 

Yeni NCT teknolojisinin kullanıldığı masa tenisi raketlerinde, topa yüksek hızda vurduğunuzda bile kontrol kolaylığını hissedeceksiniz. Diğer bir teknoloji ise Calibra LT Sound, serinin yumuşak süngerli lastiğidir ve her seviyedeki sporcuya hitap eder. Yumuşak sünger oyuncuya daha fazla kontrol sağlar ve yüksek sesi sayesinde top hakimiyetinize destek olacaktır Stiga Kadın Ekipmanları, her bütçeye uygun olarak farklı fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır.

 

Yeni sezon Stiga Kadın Ekipmanlarında; performansınıza destek olacak teknolojiler kullanılarak tasarlanan, bütçenize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız. Stiga Kadın Ekipman modellerinde yeni sezon ürün modellerinin dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Dilerseniz telesipariş hattımızı kullanarak da 0850 520 0205 numaramızdan sipariş verebilirsiniz.

 

Tüm Siparişlerinizde Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Üstelik kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com’ da kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu https://www.korayspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücretsiz iadesi talebinde bulunabilir, ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi ise siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir ve sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

daha fazla gösterdaha az göster