FİLTRE
Özellik Filtreleme
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
52 Ürün
52 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:52 

Stiga Kadın Ekipmanları ve Kullanılan Teknolojiler

Stiga Kadın Ekipmanları kategorimizde, Masa tenisi malzemelerinde uluslararası pazarın yüksek kalitesi ile güven kazanmış markası Stiga’ nın, oyun esnasında doğabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiği tüm yeni sezon Stiga Kadın Ekipmanlarını ve Fiyat Bilgilerini bulabilirsiniz.

Kadın ürün grubuna özel, ayrı olarak tasarlanan Stiga Kullanışlı Kadın Ekipmanlarını da bu kategorimizden inceleyebilirsiniz. Korayspor.com’ un sizin için sunduğu "Ücretsiz Kargo" hizmetimizden tüm siparişlerinizde faydalanabilirsiniz.

Orijinal Stiga Kadın Ekipmanlarında, en çok tercih edilen ürün gruplarından masa tenisi raketleri, pinpon topları ve çeşitleri gibi pek çok ürünü bu kategorimizde bulabilirsiniz. Stiga Kadın Ekipmanları arasında yer alan, masa tenisi raketleri Offensive NCT, hafiflik, hız ve kontrol sağlamaktadır.

Yeni NCT teknolojisinin kullanıldığı Stiga Kadın Masa Tenisi Raketlerinde, topa yüksek hızda vurduğunuzda bile kontrol kolaylığını hissedeceksiniz. Diğer bir teknoloji ise Calibra LT Sound, serinin yumuşak süngerli lastiğidir ve her seviyedeki sporcuya hitap eder.

Yumuşak sünger oyuncuya daha fazla kontrol sağlar ve yüksek sesi sayesinde top hâkimiyetinize destek olacaktır. Stiga Kadın Sporcu Ekipmanları, her bütçeye uygun olarak farklı fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Performansınıza destek olacak teknolojiler kullanılarak tasarlanan Yeni Stiga Kadın Ekipmanlarında, bütçenize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Stiga Dayanıklı Kadın Ekipman alternatiflerinde; yeni sezon ürün modellerinin dışında, outlet ve seçili ürünlerde uygulanan indirimli fiyatlara da ulaşabilirsiniz. Sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Dilerseniz telesipariş hattımızı kullanarak da 0850 520 02 05 numaramızdan, temsilcilerimiz aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.

Üstelik Kredi Kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Korayspor.com’ da kredi kartı alışverişlerinde 256 bit EV SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunan sitemizden, tereddüt etmeden işlem yapabilirsiniz.

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde ücret iadesi talebinde bulunabilir, ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi ise siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz.

34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi ile her yıl başarısını katlayarak büyüyen Korayspor.com; Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir.

daha fazla gösterdaha az göster