FİLTRE
Özellik Filtreleme
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
52 Ürün
52 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:52 

Stiga Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Stiga Erkek Ekipmanları kategorimizde; Pinpon topları ve çeşitleri, masa tenisi setleri, masa tenisi raketleri, masa tenisi ağları, masa tenisine özel raket kılıfları gibi birçok ürün grubunu Stiga Erkek Ekipmanlarıve Fiyatlarını bulabilirsiniz.

Masa tenisi malzemelerinde, dünyaca tanınmış spor markasının, ileri teknolojilerle tasarladığı, kolay kullanım sunan tüm yeni sezon Orijinal Stiga Erkek Ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Erkek ve Unisex ürün grubunda, ITTF, kural kitabında masa tenisi resmi müsabaka kuralları doğrultusunda tasarlanan Onaylı Stiga Erkek Ekipmanlarını da buradan inceleyebilirsiniz.

Her bütçeye uygun ürünleri size sunduğumuz Sporcu Stiga Erkek Ekipmanları kategorimizde, yeni sezon ekipmanların yanı sıra, seçili ürünlerde kısa dönemli olarak uygulanan Kampanyalı Fiyatları da değerlendirebilirsiniz.

Stiga Masa Tenisi Erkek Ekipmanları arasında yer alan; Stiga Masa tenisi raketleri, hafiflik, hız ve kontrol sağlamaktadır. Yeni NCT teknolojisinin kullanıldığı masa tenisi raketlerinde, topa yüksek hızda vurduğunuzda bile kontrol kolaylığını hissedeceksiniz. Calibra LT Sound teknoloji ise, serinin yumuşak süngerli lastiğidir ve her seviyedeki sporcuya hitap eder. Stiga Yeni Erkek Ekipmanlarındaki; Yumuşak sünger, oyuncuya daha fazla kontrol sağlar ve yüksek sesi sayesinde top hâkimiyetinize destek verir.

Turuncu ve Beyaz renklerde, üçlü ambalajlarda satışa sunulan Stiga Pinpon Topları; ITTF tarafından onaylanmış, 3 yıldızlı, yüksek kalitede maç toplarıdır. Alanında kalitesi ile bilinen Stiga markasının, üst düzey performansı esas alarak ürettiği ve kullanıcılarının beğenisini kazanan Kaliteli StigaErkek Ekipmanlarını online mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilir, siparişinizi yetkili temsilcilerinize iletebilirsiniz ya da Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Sistem güncellenmesi yapılmadığı sürece online mağazamızdan, haftanın istediğiniz her gün ve saatinde sipariş verebilirsiniz.

Güvenliğiniz için sitemizde EV SSL Sertifikası bulunmaktadır. Yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlayan bu sistem ile Kredi Kartı ödemelerinizi sitemizden güvenle yapabilirsiniz. Sipariş ödemenizi Kredi Kartınız ile tek çekim veya peşin fiyatına taksitle yapabileceksiniz.

Banka Havalesi/EFT ya da Kapıda Nakit Ödeme şeklinde yapabileceğiniz sipariş ödemenizin yanı sıra hiçbir ek ücret ya da kargo bedeli ödemeyeceğinizi de belirtmek isteriz.

daha fazla gösterdaha az göster