FİLTRE
Özellik Filtreleme
Spor Dalı Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
SEÇİMLER
7 Ürün
7 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:7 

Stiga Erkek Ekipmanları Yeni Sezon Ürünleri

Stiga Erkek Ekipmanlarında; Pinpon topları ve çeşitleri, masa tenisi setleri, masa tenisi raketleri, masa tenisi ağları, masa tenisine özel raket kılıfları gibi birçok ürünü Stiga Erkek Ekipmanları kategorisinde bulabilirsiniz.

Stiga Erkek Ekipmanları kategorimizde, masa tenisi malzemelerinde dünyanın en gözde markasının tüm yeni sezon Stiga Erkek Ekipmanlarını bulabilirsiniz. Erkek ve unisex ürün grubunun Stiga Erkek Ekipmanlarını da buradan inceleyebilirsiniz.

Her bütçeye uygun ürünleri size sunduğumuz Stiga Erkek Ekipmanları kategorimizde, yeni sezon Stiga masa tenisi ekipmanlarının yanı sıra, seçili modellerde kampanyalı fiyatları da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca ürün detaylarına girerek, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirime girince haber ver.” kısmına tıklayarak her gün güncellenen ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Stiga Erkek Ekipmanları arasında yer alan, Stiga Masa tenisi raketleri Offensive NCT, Hafiflik, hız ve kontrol sağlamaktadır. Yeni NCT teknolojisinin kullanıldığı masa tenisi raketlerinde, topa yüksek hızda vurduğunuzda bile kontrol kolaylığını hissedeceksiniz. Diğer bir teknoloji ise Calibra LT Sound, serinin yumuşak süngerli lastiğidir ve her seviyedeki sporcuya hitap eder. Yumuşak sünger, oyuncuya daha fazla kontrol sağlar ve yüksek sesi sayesinde top hakimiyetinize destek verir.

Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Ya da Korayspor.com’ da yer alan tüm ürünlerimizi, online mağazamızdan sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme, kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yöntemlerinden uygun gördüğünüzü seçebilirsiniz. Kredi kartınız ile vade farksız 6 ay taksitli işlem yapabilirsiniz. Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Güvenliğiniz için Sitemizde EV SSL Sertifikası bulunmaktadır. Korayspor.com’ da kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede, yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Tüm sorularınız için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster