FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Koleksiyon Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
19 Ürün
19 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

Speedo Kadın Spor Giyim Fiyat ve Modelleri

Speedo Kadın Spor Giyim kategorimizde; uluslararası su sporlarının vazgeçilmez markası Speedo’ nun, kalite güvencesi ve sürekli geliştirilen teknolojileri ile ürettiği, şık görselleri ile beğeni kazanmış, yeni sezon Speedo Kadın Spor Giyimleri ve Fiyat Aralıklarını bulabilirsiniz. Speedo Kadın Mayo seçeneklerimizi de bu kategorimizde inceleyebileceksiniz.

Yüzme antrenmanlarınız için özel olarak tasarlanan Speedo Kadın Yüzücü Giyimleri; Hem yapısı, hem de modeliyle sürtünmeyi en aza indiren modeller, suda sizin maksimum hıza ulaşmanızı sağlıyor. Speedo markası teknolojilerinde, sualtı dünyasının hızlı canlısı köpekbalıklarından ilham aldığını belirtiyor.

Yüzme spor dalına özel teknolojilerle, Profesyonel ve Amatör kullanıcılara uygun olarak üretilen Speedo Kadın Sporcu Mayoları, geliştirilmiş en yeni teknolojiler kullanılan dizayn edilmiş, ikinci bir deri hissi oluşturarak yokmuşçasına bir rahatlık sağlamaktır. 

Orijinal Speedo Kadın Spor Giyim ürünlerini, ağırlık hissetmeden kullanırsınız. Alanından dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Speedo markasının, geniş ürün yelpazesi, sezon renk seçenekleri, kullandıkları son teknolojiler ile tasarladığı pek çok seçeneği online mağazamızda sizlerle buluşturuyoruz.

Pembe, Mavi, Lacivert, Siyah ve Çok Renkli olarak tasarlanan Speedo Kadın Renkli Spor Giyim seçenekleri, evrensel moda trendlerini takip ederek, kreatif desenler ile karşımıza çıkıyor. Canlı ve Neon renk tasarımları ile denizde, havuzda, antrenman ve yüzme sporlarınızda, şıklığınız ile göz alacaksınız.

Seçili ürünlerde uygulanmış, kampanya dâhilindeki İndirimli Fiyat Fırsatlarından yararlanabileceğiniz Speedo Kaliteli Kadın Spor Giyimleri kategorimizde, mevcut modellerini görüntüleyebilir, tercih ettiğiniz renk ve beden seçeneğine göre ürünleri filtreleyerek alışverişinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Hızlı kuruyan ve yumuşacık, solmaya karşı dirençli kumaş, güneşe karşı dayanıklı materyaller, konfor ve hareket özgürlüğü sağlayan çok yönlü streç, ince askıları seçenekleri ile hareket özgürlüğünü sunan açık tarz gibi farklı özelliklerle üretilen Profesyonel Speedo Kadın Yüzücü Mayolarını da internet mağazamızdan temin edebileceksiniz.

Online mağazamızdan, üyeliğiniz ile sipariş verebilir ya da Telesipariş hattımızı 0850 520 02 05 numaramızdan arayarak, temsilcilerimiz yardımı ile sipariş oluşturabilirsiniz. İmkânlarınız doğrultusunda seçimi sizlere bırakıyoruz.

Tüm kargo gönderimleri “Ücretsiz” olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi olan “Yurtiçi Kargo” ile yapıldığını da belirtmek isteriz.

daha fazla gösterdaha az göster