FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
1 Ürün
1 Product
ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIR
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 

Speedo Kadın Ekipmanları ve Yüzme Sporu

Speedo Kadın Ekipmanları kategorisinde; Yüzücü gözlükleri, yüzücü bone, havlu, palet çeşitleri, şnorkel, yüzme tahtası, torba çanta, kulak tıkacı, el paleti, burun tıkacı, yüzücü eldiveni, aqua fitness kemeri, yüzücü gözlükleri başta olmak üzere, pek çok ürün grubunun dâhil olduğu Speedo Kadın Ekipmanları ve Fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Periyodik aralıklarla güncellenen kategorimizi takip ederek, gelişmiş yeni teknolojilerinden ve seçili ürünlerde indirime giren ekipman alternatiflerinden ilk siz haberdar olacaksınız. Ayrıca ürün detaylarına girerek, ürünü tam sayfa görüntülediğinizde “indirimi haber ver.” kısmına tıklayarak bilgi talep edebilirsiniz.

Su sporlarının en popüler ve yüksek kaliteli yüzücü markalarından Speedo; su tutmayan özel teknolojili malzemeleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kaliteli Speedo Kadın Ekipmanları kategorimizde, yeni sezon ürünlerin dışında, dönemsel temin edilen outlet modelleri ve seçili ürünlerde uygulanan Kampanyalı Fiyat Fırsatlarından yararlanarak, evrensel standartlarda kalite kullanmanın avantajlarını yaşayacaksınız.

Kişiye özel uyum sağlayan IQ fit kayışı, minimal kafa hareketi ile optimum çevresel görüş sağlayan hidroskopik tasarım, değiştirilebilir burun köprüler, parlaklığı ve yansımaları azaltan yansıtılmış mercekler, Uluslararası Yüzme Federasyonu onayı gibi pek çok özelliği bulunan Speedo Kadın Yüzücü Gözlüklerini de bu kategorimizde bulabileceksiniz.

Speedo Renkli Kadın Ekipmanları; Yeşil, Kırmızı, Siyah, Pembe, Mavi, Mor, Turuncu ve Çok renkli seçenekleri ile bu sezonun yeni ürünlerini renklendirerek, her sezon yeni renk skalası ile karşımıza çıkıyor. Speedo Kadın Yüzücü Ekipmanlarında, özellikle yüzücü bonelerinin sezon alternatifleri içerisindeki grafik desenleri ve cıvıl cıvıl renkleri kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Su sporları ve yüzme malzemelerinde, uluslararası spor pazarında üstün performans teknolojileri ile başarı sağlayan Speedo markasının, sezonun canlı renk ve desenleri ile tasarladığı, yeni sezon Speedo Kadın Kullanışlı Ekipman ürünlerini ve bu ürünlere ait teknik bilgileri bulabileceksiniz. Korayspor.com’ da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orijinaldir. 

Speedo Orijinal Kadın Ekipmanlarını; online mağazamızdan kolayca sipariş edebilirsiniz. İnternet satış sitemize üye olarak, sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece haftanın her gün ve saatinde sipariş verebilirsiniz. 0850 520 02 05 numaramız ile iletişime geçerek, mesai saatlerimiz içerisinde telesipariş oluşturabilirsiniz.

 

daha fazla gösterdaha az göster