FİLTRE
Özellik Filtreleme
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
49 Ürün
$filtreler$ ile 49 Product
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:49 

SLİPSTOP

Slipstop markası; 2014 yılında Türkiye’ de "Havuzda kaymaya, kumda yanmaya stop!" sloganıyla piyasaya sunulan kaydırmaz tabanlı ayakkabı olarak tanıtım yapmıştır. Kayarak düşmeleri engellemek amacıyla tasarlanan Slipstop havuz deniz ayakkabıları, kısa süre içerisinde beklenen başarıyı yakalamıştır.

2015 yılında Slipstop’ lar, Türkiye’nin seçkin mağazalarında yerini hemen aldı. Giderek büyüyen bir akım haline gelen Slipstop’ lar canlı ve cıvıl cıvıl renklerinin yanı sıra özel desenleri ile çocukların beğenisini kazandı. Denizde ve havuzda çocukların ayaklarından çıkartmadıkları Slipstop ürünleri, talep doğrultusunda yetişkin bireyler içinde üretilme başlandı.

Kaydırmaz, zemin tutan tabanı ile ebeveynlerin güvenini kazanan marka, insan sağlığına zarar vermeyen materyallerden ürettiği hijyenik ürünleriyle de bu güveni boşa çıkartmadığını ispat etti. Slipstop markası; Hem yetişkinler, hem de çocuk grubunda tasarladığı yeni sezon Slipstop modelleri ile havuz ve deniz kenarındaki eğlenceyi ikiye katladı.

Slipstop markası; Ebeveynlerin yazın en büyük korkusu olan, havuz başında ya da deniz kenarında koşuşturan çocuklarının kayıp düşme ihtimalini de ortadan kaldırdı. Kayma riskini azaltmaya yardımcı, ıslak veya kuru alanda kullanıma uygun, kumda ısıya karşı da koruyan özel malzemesi ile yaz aylarına damgasını vurmaya devam ediyor.

Renkli ve desenli tasarımları ile ailecek Slipstop eğlencesi sizleri bekliyor. Hafif ve esnek bir yapıya sahip Slipstop modelleri, tüm yaş gruplarının konforu göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Çabuk kuruyan, nefes alabilen, suya ve klora dayanıklı özel bir kumaştan üretilen Slipstop modellerini kullandığınızda, ayağınızdan çıkartmak istemeyeceksiniz.

Havuzda, denizde, plajda, teknede, evde, bahçede, açık-kapalı oyun alanlarında, spor salonlarında, kreşte, okulda ve ihtiyaca göre birçok farklı alanda rahatlıkla ve güvenle kullanılan Slipstop modellerini; hem kendiniz, hem de çocuğunuz rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Slipstop markasının, tüm yeni sezon ürün modellerini Korayspor mağazalarımızdan ya da online satış sitemizden temin edebilirsiniz. Tasarım ve teknolojik altyapısı ile mevcut pazarda eşdeğeri bulunmayan Slipstop modellerini, %100 orijinallik güvencesi ile sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Yeni nesil modelleriyle, dünya standartlarındaki kaliteli ürünleri ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com’ da yer alan tüm ürünleri sipariş edebilmeniz için üye olmanız ve sipariş vermeniz yeterli. Unutmayın, Telesipariş için 0850 520 02 05 numaramızı da 08:30 - 19:30 saatleri arasında arayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

daha fazla gösterdaha az göster