FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Dambıllar ve Ağırlık Seti Modelleri

  Dambıllar ve Ağırlık Setleri kategorimizde; yüksek kaliteli fitness ekipmanları üreticilerinden Altis, Live up ve Hattrick markalarının imzasını taşıyan yeni sezon Dambıllar ve Ağırlık Setlerini bulabilir, Fiyat Seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

  Parlak pvc kaplamalı demir, plastik, krom, demir ve krom karışımı malzemelerden üretilen Dayanıklı Dambıllar ve Ağırlık Setlerini sizlerle buluşturuyoruz. Korayspor.com’ da sizlere sunduğumuz tüm marka ve ürünlerin tamamı %100 Orijinaldir.

  Yeni başlayan ve amatörler dâhil tüm sporcuların rahatlıkla kullanabileceği Kaliteli Dambıllar ve Ağırlık Setleri;  Kol, omuz, göğüs gibi farklı kas gruplarını çalıştırmak için ideal olan ürün alternatiflerini korayspor.com internet mağazamızdan satın alabilirsiniz.

  Vücut geliştirme alanındaki, Fitness Dambıllar ve Ağırlık Setlerinin ürün grupları içerisinde yer alan Kettlebell; çok yönlü fitness ve vücut geliştirme hareketleri için idealdir. Üretiminde kullanılan malzemeler; kum, polietilen, demirdir. Ayrıca hatırlatmak gerekir ki; Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

  Çantalı ve çantasız seçenekleri ile raflarda yerini alan ürünlerden ihtiyacınıza yönelik olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çantalı Dambıllar ve Ağırlık Setleri, taşıma ve saklama kolaylığı sunması sebebi ile daha çok talep görmektedir. Dengeleyici kaslarınızı daha fazla çalıştırmanızı sağlarken, evde yapılan sporlar için son derecede Kullanışlı Dambıllar ve Ağırlık Setlerini satın almak artık çok daha kolay.

  Renkli Dambıllar ve Ağırlık Setlerinde; Turuncu, Yeşil, Kırmızı, Mor ve Mavi gibi, her biri bulunduğu ağırlığı kilo bazında sınıflandıracak şekilde tasarlanan renk seçeneklerini de bulabileceksiniz. Yuvarlak ve Köşeli Dambıl alternatiflerinde de kendinize göre kullanımı kolay olan ürünü seçebilirsiniz.

  Tüm özelliklerini online mağazamızdan inceleyebileceğiniz Neopren Dambıllar ve Ağırlık Setleri, kullanım süresi oldukça uzun olan ve ağırlık alternatiflerine göre alım yapabileceğiniz fitness ekipmanlarındandır. Sitemizde yapılan kısa dönemli Kampanyalardan ve seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Alternatiflerinden haberdar olmak istiyorsanız, online mağazamıza üye olmanız yeterli olacaktır.

  Üstelik sitemize üye olarak, siparişiniz esnasında paylaşacağınız kişisel verilerin korunması adına gereklidir. Üyeliğinize giriş yaparak online mağazamızdan sipariş verebileceğiniz gibi, 08:30 - 19:30 saatleri arasında telefon ile sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızdan temsilcilerimiz aracılığı ile de sipariş oluşturabileceksiniz.

  Uluslararası standartlarda hizmet ve 34 yıllık sektör tecrübesi ile Korayspor; analizlerimize göre son 1 tam yıl içerisinde, 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir…  

  daha fazla gösterdaha az göster