FİLTRE
Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
$filtreler$ ile 0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  REUSCH

  Reusch markası; 1934 yılında, Karl Reusch tarafından Reutlingen, Almanya'da kurulmuştur. İlk çift kaleci eldiveni el ile dikilmiştir. Firma kış sporları malzemeleri ile futbol için kaleci ekipman ve malzemelerini üretmektedir.

  1973 yılında, Alman kaleci Sepp Maier ile işbirliği yapan Gebhard Reusch, tarihteki ilk kaleci eldiveni geliştirdi. Kayak sporunu da bünyesine katan firma, 1989 yılında ilk Reusch kayak kıyafetini tanıttı. 1992 yılında ise ilk takım sporu koleksiyonunu tanıtarak büyümeye devam etti. Ürün grubuna kask ve gözlükleri de ekleyen Reusch, 2004 yılı ve sonrasında amatör ve profesyonellere yönelik futbol eldivenleri geliştirmeye ve satmaya başladı.

  Reusch markası; dünyaca tanınmış bir kaleci ürünleri, futbol markalarından biri olmayı başarmış ve her geçen yıl katlanarak büyümeye devam etmiştir. Uluslararası satışı yapılan bir marka haline gelen Reusch, yaklaşık olarak 50 ülkedeki dağıtıcılar kanalıyla tüketicileri ile buluşmaktadır.

  Ülkemizde de tüketicisi ile buluşan Reusch markasını dilerseniz online mağazamız korayspor.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Reusch markasının; Erkek Kaleci Eldiveni, Çocuk Kaleci Eldiveni, Futbol Topu, Tekmelik gibi yeni sezon ürün gruplarını sitemizde bulabilirsiniz.

  Futbol spor dalına uygun teknolojiler ve dayanıklı malzemeler ile tasarlanan yeni sezon Reusch Kaleci Eldiven modellerindeki, kemikli ve kemiksiz ürün çeşitlerini, sezonun yeni renk seçeneklerini ve kaleci eldiveninde el ölçüsü gibi teknik özellik ve bilgilere bu kategorimizde ulaşabilirsiniz.

  Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan Reusch Kaleci Eldiven modelleri içerisinde; hem zevkinize, hem de bütçenize hitap eden pek çok ürünü bulabileceksiniz. Dilerseniz aradığınız ürüne daha kolay ulaşmak için fiyat aralığı, numara ve renk alternatiflerinde seçimler yaparak filtreleme yapabilirsiniz.

  Yeni nesil modelleriyle dünya markalarını ayağınıza getiren online mağazamız korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

  Yeni sezon Erkek ve Çocuk cinsiyet gruplarına uygun olarak ayrı kalıp ve özelliklerle tasarlanmış Reusch Kaleci Eldiven modellerini sitemizde bularak, ürün özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemize üye değilseniz üye olarak ya da sipariş hattımız 0850 520 02 05 numaramızı arayarak da sipariş verebilirsiniz.

  1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi olmakla beraber Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunmaktadır. Diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri sitemizde bulabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster