FİLTRE
Özellik Filtreleme
SEÇİMLER
3 Ürün
$filtreler$ ile 3 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:3 

POVİT

Povit markası; dayanıklı, kullanışlı, kaliteli materyaller ile birçok farklı spor dalına uygun, farklı teknolojilerle tasarım yapan spor ekipman ve malzemeleri markasıdır.

Uluslararası spor malzemeleri markası Povit’ in global pazardaki başarıları sayesinde ülkemizde de tüketici ile buluşturulan yüksek kaliteli bir markadır. Sürekli kendini geliştirmesi ile dünya çapında bir şirket haline gelen Povit markası; ev fitness ürünleri, güç antrenmanı, aerobik fitness, yoga egzersizleri, vücut şekillendirme ve diğer fitness kategorileri kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Fitness spor dalına uygun tasarladığı Povit markasının, yeni sezon ürünlerini korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş edebilirsiniz. Telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramızı arayarak yararlanabilirsiniz.

Povit markası; Spor, Fitness ve Outdoor spor alanlarında uzmanlaşmış profesyonel bir global şirkettir. Markanın, farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulan spor malzeme ve ekipman modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile alanında en çok tercih edilen spor markalarından olan Povit markasının, ekipman ve malzemelerini Korayspor güvencesi ile satın alabileceksiniz. Performansınıza destek olacak teknolojiler kullanılarak tasarlanan, bütçenizi zora sokmayan Povit markası spor ekipmanlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyen, uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcılarının takdirini kazanan Povit markası; global pazarda her geçen gün biraz daha büyüyerek, üretim kalitesini geliştirmeye devam ediyor. Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İstanbul’ da 30 mağazası bulunan, 1983 yılında Bursa’da kurulan KORAY SPOR LTD.ŞTİ bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450'ye yakın çalışanıyla Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesidir ve diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Dünyanın en büyük markalarını ayağınıza kadar getirme şansını sunan korayspor.com’ un, 34 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır. Korayspor.com' da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır. Gerekli olması halinde her türlü bilgi için 444 28 41 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

daha fazla gösterdaha az göster