FİLTRE
SEÇİMLER
12 Ürün
$filtreler$ ile 12 Product
  Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:12 

PINKSTEP

Pinkstep; yıllardır kalitesinden ödün vermeden, tasarımlarına devam eden çocuk ayakkabısı markasıdır. Dünya standartlarındaki yüksek kalitesi, dayanıklı materyalleri, konforlu yapıları, çocuk ayak anatomisine uygun özel tabanları, darbe emen ergonomik iç taban gibi birçok özelliği Pinkstep çocuk ayakkabı modellerinde bulabilirsiniz.

Pinkstep markasının yeni sezon çocuk ayakkabı modellerini, sanal mağazamız korayspor.com’ da bulabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki; Korayspor.com' da satışa sunulan tüm marka ve ürünler %100 Orijinaldir. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

Siparişinizi üye olarak sitemizden ya da telefon ile sipariş hizmetimizden 08:30 - 19:30 saatleri arasında 0850 520 02 05 numaramızı arayarak tamamlayabilirsiniz. Unutmayın, sipariş sırasında korayspor.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir.

Pinkstep Çocuk Ayakkabı Modellerini yaş grubuna göre; Bebek (0-3) ve Çocuk (3-8) olarak gruplandırarak, daha kolay seçim yapmanızı sağladık. Aradığınız yaş aralığı, kullanılan teknolojiler, cinsiyet, fiyat aralığı, koleksiyon ismi, spor dalı, renk tercihinize göre filtreleme yaparak ihtiyacınıza en uygun ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz.

Çocuk Ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen marka haline gelen Pinkstep; kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sunarken, renkli, desenli tasarımları ile de çocukların beğenisini kazanıyor. Canlı renk seçenekleri ile görsel bir şölen sunan marka, ebeveynlerin de dikkatlerini çekmeyi başarıyor.

Çocuk Ayakkabı Modellerini; Kız çocuk, Erkek çocuk ve Unisex cinsiyetlerinin kullanıma uygun olarak sınıflandırılan modellerini alt gruplarda listeleyebilirsiniz. Pinkstep Çocuk Ayakkabı Modellerinde; ayak yapısına uygun tasarlanan, yeni sezon ve seçili ürünlerde outlet indirimli modellerinde pek çok ürün seçeneğine buradan ulaşabilir, sahip oldukları teknolojileri inceleyerek daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

Konfor ve destek için tasarlanan özel taban yapılı günlük Çocuk Pinkstep Ayakkabı modelleri, çocuğunuzun ayak yapısı için önemli bir özelliktir. Her yaş çocuk grubuna uygun modelleri bulabileceğiniz kategorimizde, yastıklamalı taban özellikli birçok Pinkstep Çocuk Ayakkabısı modelini de görebileceksiniz.

Eğlenceli tasarımlarıyla ve sezonun yeni neon renk seçenekleri beğeni toplamaya devam eden Çocuk Pinkstep Ayakkabı Modelleri, çocuğunuzun adımlarını dengeleyen ve daha rahat etmesini sağlayan yeni teknolojilerle zenginleştirilmiştir.

Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiştir… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

daha fazla gösterdaha az göster