FİLTRE
Özellik Filtreleme
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Teknik Bilgi
Yükleniyor..
Mevkii Bilgi
Yükleniyor..
Zemin Bilgi
Yükleniyor..
Ürün Tipi Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
76 Ürün
$filtreler$ ile 76 Product
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:76 

Outdoor Grisport Kadın Koleksiyonları

Kadın Grisport Ürünleri kategorimizde, kısa sürede evrenselleşerek dünyanın sayılı outdoor markaları arasına giren Grisport’ un, kendi geliştirdiği ileri düzey teknolojilerle zenginleştirdiği, yeni sezon Kadın Grisport Ürünleri ve Fiyatlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Kadın Grisport Trekking Bot ve Ayakkabılarını sunduğumuz sayfamızda, ürün detaylarına girerek ayrıntılı bilgi edinebilir, ürün özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Grisport markasının yüksek kalitesi ile tasarlanan, hiçbir koşulda su geçirmeyen iç yüzeyi ile hava ne kadar soğuk, yağışlar ne kadar şiddetli olursa olsun, ayaklarınızın sıcak ve kuru kalmasına yardımcı olacak Kadın Grisport Spotex Bot ve Ayakkabıları memnuniyetinizi kazanacaktır.

Outdoor spor dalının gereksinimleri dikkate alınarak tasarlanan Kadın Grisport Bot ve Ayakkabılarında, vibram taban teknolojisi ile üretilen pek çok model bulabileceksiniz. 50 farklı bileşim ve 400 modeli ile Vibram; giyilebilecek en dayanıklı, zemini kavrayan ve konforlu tabanlar arasındaki Kadın Grisport Vibram Taban Botlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Üst düzey performans sunmanızı sağlayacak Kadın OrijinalGrisport Bot ve Ayakkabılarının membranın yapısı, yağmura ve kara karşı olabildiğince dayanıklı olmasının yanı sıra soğuktan koruyabilecek yapıda tasarlanmaktadır.

Kadın cinsiyet grubunun, ayak anatomik yapısına uygun, su geçirmeyen membran astarlı GritexGrisport Bot ve Ayakkabılarına da bu kategorimizden ulaşabileceksiniz. Kötü hava koşullarında, ıslak ve soğuk havalarda dahi ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayan Gritex teknolojili seçenekleri ile tüm outdoor sporlarınızı konfor içerisinde yapabileceksiniz.

Kaliteli trekking botlarında ve kanvas görünümlü ayakkabılarda kilit bir malzeme olarak karşımıza çıkan condura teknolojili, yırtılma ya da delinmelere karşı ileri düzey sağlamlığa sahip, uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz Grisport Condura Teknolojili Botlarını da  online mağazamızdan temin edebileceksiniz.

Gritex, Spotex ve Waterproof teknolojileri ile teknik donanımı güçlendirilen, üst düzey performansın sınırlarını zorlayabileceğiniz yapıda tasarlanan Grisport Kadın Outdoor Botları ile daha önce yaşamadığınız bir deneyim sizleri bekliyor.

Yeni sezon modellerin beraberinde seçili ürünlerde uygulanan Kampanyalı Fiyat Fırsatlarından da yararlanabilmeniz için sitemizi güncel olarak takip etmenizi öneriyoruz. Gri, Haki, Kahverengi, Lacivert, Siyah gibi çok talep gören renklerin yanı sıra Sarı, Kırmızı, Yeşil, Pembe, Mavi gibi tercihini canlı renklerden yana yapanlarda Çok Renkli Grisport Kadın Botları içerisinde aradığı ürünü kolaylıkla bulabilecektir.

daha fazla gösterdaha az göster