FİLTRE
Özellik Filtreleme
Teknik Bilgi
Mevkii Bilgi
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
156 Ürün
$filtreler$ ile 156 Product
  Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:156 

Outdoor Grisport Erkek Koleksiyonları

Erkek Grisport Ürünleri kategorimizde, outdoor alanında uluslararası pazar payı ile rakiplerini geride bırakan Grisport markasının, birbirinden kaliteli ve şık tasarımlarını üst seviye donanım ile yapılandırdığı, yeni sezon Erkek Grisport Ürünleri ve Fiyat Bilgilerini bulabileceksiniz.

Erkek cinsiyet grubunun ayak anatomisine uygun tasarlanan, sağlamlık testlerinden ve sıkı kontrollerden geçerek kalitesinden ödün vermeyen, özel koruyucu yapısı sayesinde üst düzey rahatlık sunabilecek özelliklerde üretilen Erkek Grisport Trekking Bot ve Ayakkabılarına bu kategorimizden ulaşabileceksiniz.

Binlerce mikro-gözeneği sayesinde, nefes alabilirliğini koruyabilen Nem Yönetimli Grisport Botlarında; zevkinize hitap ederken, outdoor spor dalında doğabilecek tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek alternatifleri sitemizde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yeni sezona, yeni renk skalası ile giriş yapan Erkek RenkliGrisport Botları; Gri, Krem, Sarı, Kırmızı, Haki, Yeşil, Mor, Mavi, Kahverengi, Siyah, Lacivert ve Çok Renkli alternatifleri ile raflarda yerini alıyor.

Topuk çevresinde optimum tutunma sağlayan, Grisport’ a özgü patentli teknoloji ile tasarlanan Support System Grisport Botlarına bu sayfamızdan ulaşabilir, ürün detayları sayfasına girerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Arka ayak bölgesinde, eşsiz bir kontrol sunmasının yanı sıra destek ve koruma sağlayarak ayak sağlığınızı ön planda tutan Erkek Grisport Outdoor Botlarını, tüm outdoor aktivitelerinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Özel yapısı sayesinde yağışlara karşı koyarak, iç yüzeye geçmesini önleyen yapıda tasarlanan SpotexErkek Grisport Botlarını da sizlere sunduğumuz sayfamızda inceleme imkânı bulabileceksiniz. Markanın kendi geliştirdiği ve patentini aldığı teknolojiler arasında yer alan Gritex Erkek Outdoor Bot ve Ayakkabıları da, ayaklarınızı sıcak tutarak büyük ölçüde su geçirmezlik sağlayacaktır.

GoretexErkek Grisport Trekking alternatiflerini de görüntüleyebileceğiniz online mağazamızda satışa sunulan marka ve ürünlerin tamamının %100 Orijinal olmasının beraberinde, “Ücretsiz Kargo” fırsatı ile satışa sunuluyor.

Spotex, Vibram, Support System, Gritex, Waterproof, Goretex gibi pek çok ileri düzey teknoloji ile zenginleştirilen Orijinal Grisport Erkek Bot ve Ayakkabıları; maksimum performans, konfor ve dayanıklılık vadediyor.

50 farklı bileşim ve 400 model çıkartabilen Vibram Tabanlı Grisport Botları, beklentilerini üst seviyede tutan kullanıcıların bile beklentilerinin üzerinde verimlilik sağlayarak memnuniyetini kazanmayı başarıyor.

 

daha fazla gösterdaha az göster